Ilka ?

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Neka zarota mora biti.
Nikakor ne more biti razlog to, da hoče Ilka ujeti še zadnji vlak za kako super sezono in poskuša samo sebe obvarovati prenasičenosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tud mene zanima kater medij je to napisal. Bizi, a poves?
Mimogrede sem slišal po radiju in seveda takoj našpičil ušesa. Sicer so pa vsi odrasli in so njihovi medosebni odnosi samo njihova stvar. Mi je pa vseeno čudno, da je razhajkala svojo ekipo, saj je imela vse do poškodbe vrhunske rezultate. Take spremembe se navadno dela, ko ti gre slabo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Bojim se, da je to kot posel. Če boš forsiral samo produkt, ki je dober in ne boš resno razvijal naprej, te bo trg slej ko prej povozil. O tem je treba razmišljati, ko je produkt na vrhu in ne, ko mu postopoma začne iti slabo. Telo pa se tudi navadi in prilagodi istim konceptom na treningu, možgani pa se prenasičijo enakih odnosov.
Mislim, da jim moramo brez nekih teorij zarote dopustiti, da medsebojne poslovne odnose urejajo kakor jim je volja.
Mogoče pa se med alter in "novinarskimi" znalci najde genij, ki lahko Ilki organizira zmagovalni tim:sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Neka zarota mora biti.
Nikakor ne more biti razlog to, da hoče Ilka ujeti še zadnji vlak za kako super sezono
in poskuša samo sebe obvarovati prenasičenosti.
Bojim se, da je to kot posel. Če boš forsiral samo produkt, ki je dober in ne boš resno razvijal naprej, te bo trg slej ko prej povozil. O tem je treba razmišljati, ko je produkt na vrhu in ne, ko mu postopoma začne iti slabo. Telo pa se tudi navadi in prilagodi istim konceptom na treningu, možgani pa se prenasičijo enakih odnosov.
Mislim, da jim moramo brez nekih teorij zarote dopustiti, da medsebojne poslovne odnose urejajo kakor jim je volja.
Mogoče pa se med alter in "novinarskimi" znalci najde genij, ki lahko Ilki organizira zmagovalni tim:sprasujemse:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Z Ilko gre dol!
Pa saj Massi iam otroka z Tino. Ga hoče še Ilka z njim?
Torej Ilki ostane samo še to, da je lušna. Hidičevo luštna!