Ikea v Avstriji

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Tiste z kritjem
hysterical-1.gif


Zagotovo vem za VISO in EUROCARD ...

Kupuješ kaj, je kaj v akciji in je dobro?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
No, če je Eurocard potem je OK
cheer.gif
. Namreč v Avstriji me je zelo presenetilo, ker precej trgovin ne sprejema kreditnih kartic. V najboljšem primeru so sprejemale Maestro.

Imam par malenkosti ogledanih, pa morda bom še kaj drugega zraven nabavil. Spotoma. Sicer se mi ne bi splačalo it samo za to tja gor.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Zadnjič sem videl eno posteljo ... zgleda sicer masivna in nebi smela šrkipat prehitro, ampak nekako ne vem ali bi jo kupil.

Gre pa za posteljo MALM

51929_PE152166_S4.jpg


Bolj bi zaupal Alplesu, kaj praviš?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Žal ne bi vedel, ker je nisem videl. Bo pa pri Alplesu cifra vsaj x 4.

Zanimivo je pa to, da še nikoli v Ikei nisem kupil česa večjega, ker mi enostavno ni padlo v oko oz. se mi kvaliteta ni zdela ravno preveč OK. Vedno kupim le kakšne malenkosti in se počutim čudnega, ker poznam kar nekaj ljudi, ki so ultra zadovoljni z robo iz Ike-e
cheer.gif
.
Sam bom nabavil nekaj izvlečnih obešalnikov za v omaro, poden za posteljo, itd. Vse to izgleda v katalogu OK, cene so pa nekje 30% do maksimalno 50% cen v Sloveniji
crazy1.gif
.
Aja, pa kopalniško pohištvo je nemško, sicer sem tukaj šel orenk čez zastavljeno ceno, ampak kvaliteta je pa vrhunska, design pa še boljši
cool-1.gif
.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Potem sva že dva čudna, meni tudi ne sede ravno IKEA, pa vsi okoli mene govorijo, brez skrbi ... eh kaj pa vem. Saj mislim, da te postelje ne bom vzel ... me moti tisti leseni rob okoli vzmetnice in tako kot jaz spim, bi me 100% živciral.

Glede kopalnice: Če boš še ženo navadil, da ti tja prinese hrano in pivo, zmontiraš notri še en LCD TV ... kaj hočeš še več v življenju
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:Glede kopalnice: Če boš še ženo navadil, da ti tja prinese hrano in pivo, zmontiraš notri še en LCD TV ... kaj hočeš še več v življenju
smile-1.gif
Hehe, to bi bilo zakon ja. No, še 14 dni uživamo, potem pa se začenja novo obdobje, vsaj na začetku bo malce več trpljenja
grin1.gif
.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:Glede kopalnice: Če boš še ženo navadil, da ti tja prinese hrano in pivo, zmontiraš notri še en LCD TV ... kaj hočeš še več v življenju
smile-1.gif
Hehe, to bi bilo zakon ja. No, še 14 dni uživamo, potem pa se začenja novo obdobje, vsaj na začetku bo malce več trpljenja
grin1.gif
.

Kaj pride mogoče "čokolešnik" k bajti?
wink-1.gif
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
nikol.. vsaj zdej ne k so ga ukinl..
bo pa mogoče kej drucga.. na "čoko" neki..
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
MALM ne škripa niti malo, sta pri bajti 2 primerka, en star že nekaj let, en pa novi. Škripajo lahko samo deske, na katere jogi pride.
Drugače pa sta res čudna da vama ne potegne. Lastnik ni za brezveze v špici najbogatejših ljudi na svetu, o dizajnu se da debatirat, o kvaliteti pa ne - za te pare ne moreš boljšega dobit in to je njihov recept za uspeh. Vsi naši proizvajalci se lahko po kvaliteti skrijejo v tem cenovnem rangu, o reklamacijah, suportu,..., pa itak ne rabim izgubljat besed
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
MALM ne škripa niti malo, sta pri bajti 2 primerka, en star že nekaj let, en pa novi. Škripajo lahko samo deske, na katere jogi pride.
Drugače pa sta res čudna da vama ne potegne. Lastnik ni za brezveze v špici najbogatejših ljudi na svetu, o dizajnu se da debatirat, o kvaliteti pa ne - za te pare ne moreš boljšega dobit in to je njihov recept za uspeh. Vsi naši proizvajalci se lahko po kvaliteti skrijejo v tem cenovnem rangu, o reklamacijah, suportu,..., pa itak ne rabim izgubljat besed
wink-1.gif
Ključno je poudarjeno.
tongue-1.gif

In se strinjam, to da sem ''čuden'' pa itak že dolgo časa vem, tako da...
smirk-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
No, fajn da nič ne škripa.

Zdajle sem klical malo okoli za posteljo od Alplesa Haromnija. Cena je točno 341€, kar je enkrat dražje,ampak upam, da je vseeno razlika v kvaliteti napram IKEI.

Če gledaš na dolgi rok, potem je mogoče cena 1 krat dražje upravičena.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
ti garantiram da ni upravičena. Po 10 letih, ko boš verjetno kupoval novo postlo, se bo tako ikejina, kot tudi ta druga držala v enaki formi kot se danes. Za ikejino ti lahko to zagotovo trdim, ker imamo doma recimo enih par njihovih billy regalov, ki so že 15 let naloženi na polno, bili neštetokrat prenešeni sem in tja, gor in dol, še vedno se držijo skupaj bp, na vikendu komplet spalnico od 1991, še vedno odlično služi svojemu namenu,...
Zato upam trdit da s to postlo ne bo nič kaj drugače.
Ampak brezveze da ti tu nekaj kvasim, ker maš neki predsodek do ikeje. Dokler ne boš sprobal, ne boš vedel in razumel vseh svojih znancev kot praviš, da so nori na ikeo. Si pa si vsaj najdel nekaj za tolažbo, da boš plačal 1x več
zmaga.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Maš pa omejitev za kartico BA- kolko lahko plačaš z njo, za VISO pa ne.