IGO navigacija iz bolhe

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Gre za enega izmed najnovejših, najboljših in najsodobnejših navigacijskih programov na svetu!

Zato ni noben slišal za njo.

Citat:
Naprava je iz ANGLIJE, ne iz KITAJSKE!

Kar seveda zagotovlja nevem kakšno kakovost, če so jo čez anglijo pripeljali.

Citat:
Naprava ZAZNA tudi stacionarne RADARJE!

Ima mogoče v točkah not.... ni pa radar detektor...


Dober gmail naslov, že kr vidim kako bi mu lahko reklamiral.




Jst sem imel neprijeten občutek v želodcu, ko sem to bral.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Ja, sej jaz tudi dobim tak obcutek pri takih tekstih. Ampak sto ljudi sto čudi, tko da ....
Mene bolj zanima če kdo pozna to verzijo softwarea in to, ce je OK.
Recimo imel sem sygic na telefonu, pa mi ni bil vsec.
Pravijo, da je igo boljsi sw od sygic...
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Hmmm....
Kaj pa je potem pametno kupiti, da je nekje na nivoju?
In ne rabim nekih eksoticnih funkcij, rad bi samo, da me zanesljivo vodi, glasovno, da ne zamuja, tako kot mi je na telefonu, ko me je usmerjala, ko sem bil ze mimo odcepa itd....
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na telefonu ti je zamujalo, ker po vsej verjetnosti nisi imel vklopljenega " napovej pred naslednjim zavojem ".

Išči neko tablico ali navigacijo v trgovini kjer boš imel še garancijo.

Nisi povedal ali bi rad imal navigacijo ali tablico z navigacijo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Če ne rabiš kakih prometnih informacij je boljše že android tablico kupit.


Če nimaš kakega zgodovinskega telefona, je potem bila napaka v programu da je zamujalo. (moraš imet 2-3 navigacije gor, ena potem že dela ko probuješ).
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Kaj pa vem, uporabljal jo bom samo za navigacijo. Pripopal na sprednjo šipo in edina naloga te naprave bo, da lavfa navigacija. Ne rabim met gor še igric, pa video playerjev pa nevem kakšne šare še.
Bi pa rad mel čim boljšo navigacijo, da me dovolj zgodaj opozori, pokaže menjavo pasu, ima aktualne mape, mogoče še stacionarne radaje, take fore, ki ti pomagajo na cesti pač.
Zajebano je recimo telovaditi s kombije in prikolico zadaj recimo po Budimpešti, kjer že tako ne razumeš nobene table, potem ti pa še navi zamuja... In je težko potem obračati pa iskati obvoze. :D
Pravijo, da je Igo fajn za te zadeve. Rad bi mel tudi shranjene določene stalne destinacije itd...
 
Nazadnje urejeno:

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Pa pri telefonu me je motilo tudi to, ko sem bil recimo ravno na nekem razcepu na vatocesti, ko nisem vedel točno kam, me je ponavadi ravno takrat nekdo klical in valjda je takrat navi zaštekal, včasih je tudi izgubil zvok, tako, da sem ga moral na novo zagnati. Vmes pa sem itak že zgrešil odcep :D Zato hočem zdej met samostojno napravo, ki je SAMO navigacija.

Aja, pa garmin mi ni glih pri srcu. Malo sem že bral na netu o teh navigacijah in vsi hvalijo IGO.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Prava konfiguracija deluje tudi na podn čip šit kitajcih. Sem za test naročil 2 komada in Je primo normalno deloval na obeh. Edina razlika je, ker se res vidi kvaliteta same izdelave. Nikakvo. Kot je že Popotnik omenil, omenjen primerek je lahko ravno v najnižjem cenovnem rangu, sam opis pa je tisto, ki lahko spremeni percepcijo. Priznam, prej sem bil dokaj nevtralen, kar se teh kitajcov tiče, zdaj ko sem te primerke spoznal v živo, sem zelo spremenil mnenje. Je pa res, da naprave o kateri je govora ne morem sodit, saj je ne poznam. Če bi jo videl v živo bi pa lahko takoj podal realno oceno.

aja, še to - glede na to, da je omenjena brezplačana nadgradnja zemljevidov, pove, da je naložena gusarska verzija iGO Primo navigacije. Torej model ki to prodaja je samo re-seller - torej kupi poceni napravo in nato sam naloži navigacijo in zdila dalje.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

kot so rekli, to je bruce lee roba

mam tako 7", moja je iz Nemčije... igo je gori original ☺

kaj vem, no jaz sem dal 60eur+, poglej na alter sem opisal malo
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Aliexpress ista oblika, isti nosilec, iste specifikacije ( 128 ram 4Gb prostora ), če kupiš dve v kompletu te pride 70$.
Torej cca 31€ na napravo in za tak denar vemo kakšna je kvaliteta.

@Janch
Glede prave konfiguracije za tisto čungalunga napravo, ki sem jo imel v rokah ( 7 ekran, v oglasu, ki mi ga je potem znanec pokazal je bil tak opis kot, da je to čudež tehnike ) pa sledeče:

- 2.4 verzijo si moral oklestit do onemoglosti, da se je zadeva kam premaknila ( brez dem, brez bajt )
- če si naložil kamere za SLO je zadeva počepnila
- v avtu si komaj videl kaj je izrisano na zaslonu

Je pa bila zadeva presneto podobna tej iz tega oglasa, le da je takrat prišla 100€.

Po enem tednu uporabe jo je prodal na kramarskem za 70€.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
saj pravim - tovrstni napravi primerna konfiguracija. Jaz sem naložil Primo 1.2 (ima vse funkcionalnosti kot jih ima 2.4 - razen pogleda v tunelu). Meni je .dem, bajte in stacionarne radarje normalno prebavljal. Sem simuliral vožnjo po Parizu in je vse štimalo. Skinov pa res nisem preizkušal
smile-1.gif


Eno sem dal bratrancu, ki fura kamion po Evropi pa bom videl kakšne bodo dejanske izkušnje po realnem benchmarku
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

mislim da mam primo 2.0 gor, ma saj je kar delalo
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Po vsej verjetnosti bi na tej ki jo je imel znanec tudi delala 1.2 brez problema, samo se takrat žal nisem spomnil, da bi probal
frown-1.gif


Sicer sem pa sam mnenja, da če se že enkrat odločiš za nakup GPS katerega boš imel vsaj nekaj let, da se vzame nekaj kvalitetnega in z garancijo.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
kot so rekli, to je bruce lee roba

mam tako 7", moja je iz Nemčije... igo je gori original ☺

kaj vem, no jaz sem dal 60eur+, poglej na alter sem opisal malo

Jaz sem pred petimi leti naročil nekaj takega:

ebay

Še danes zadeva dela super kot back up, oz. v drugem vozilu. Imam pa gor Igo 8 in Igo Primo 1.2.
Tako, da vse kar pride iz Kitajske (ta je prišla iz Anglije), ni nujno da je šrot.