iGO - MIO slovensko vodenje in vmesnik

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Hvala za tvoj nasvet, poizkusil sem, kot si mi svetoval,
toda trenutno sem še vedno brez nedelujočega iGO-ja. Obstaja morda način za zagon navigacije iz kakšne mape, ali naj bi se le-ta izvajala preko avtomatsko generirane bližnjične tipke na namizju?
Ne pomaga niti deinštalacija programa, ki ga sumim za povzročitev težav in problemov,...
bonk.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Na dlančniku je mapa v program files, IGO .... probaj od tam zagnati. Kaj pa če IGO še enkrat inštaliraš?
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Na dlančniku je mapa v program files, IGO .... probaj od tam zagnati. Kaj pa če IGO še enkrat inštaliraš?

.... pa sej to ni res! Po novem letu nujno potrebujem navigacijo za Italijo (Livigno), no zdej pa tole
redface-1.gif

Enostavno ne gre! Poizkusil sem z zagonom iz mape, pa z deinštalacijo pa z izbrisom iz kartice pa ponovnim nalaganjem,.... Po ponovnem nalaganju lepo izvede inštalacijo, naredi bližnjico na namizju, ko pa želim izvesti zagon, se pojavi samo prikaz zagona, potem pa nič,....
Kaj bi dal, da bi imel PPC obnovitveno točko,...
No sedaj, po ene tretjem poskusu deinštalacije in ponovne inštalacije se mi pa celo pojavi opozorilo: "Instalation is aborted. Cannot copy file: application.dat (112)...
bonk.gif


Ima kdo še kakšno idejo?

LP
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Če hočeš na sveže naložiti pobriši tudi registre, tam kjer piše mio map. Je tudi mene pred časom to zezalo. Pa sem namesto Mio mapa naložil I-go, isto "*****" drugo pakovanje in je delalo. Ali pa hard reset in Jovo na Novo.

Pa še kakšen skok v trgovino pa kakšno drugo različico je tudi znal pomagati.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Je že kaj z opozorili na radarje v slovenščini. Trenutno uporabljam v angleščini kar me ne moti. Bolj me mti hreščeč robo sound govornice ki zveni kot iz kakšnega piskra
smirk-1.gif


Prilagam enega od 112tih
 

Priponke

  • 172493-EN_warning_0.ogg
    22,1 KB · Ogledi: 415

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Če hočeš na sveže naložiti pobriši tudi registre, tam kjer piše mio map. Je tudi mene pred časom to zezalo. Pa sem namesto Mio mapa naložil I-go, isto "*****" drugo pakovanje in je delalo. Ali pa hard reset in Jovo na Novo.

Pa še kakšen skok v trgovino pa kakšno drugo različico je tudi znal pomagati.

Ni kaj, pomagal je edino hard reset in "jovo na novo",.... Sicer je bil pa že kar čas, da sem naredil hard reset, ker sem si zelo "pohitril"
cheer.gif
PPC,...

Hvala za nasvet!
 

taja12

Zelenc'
9. jan 2008
1
0
1
Zanima me kje se da dobiti natančnejše mape, predvsem slovenije in hrvaške oziroma cele evrope (natančnost do livela hišnih številk) in kakšna je cena
 

nabo

Zelenc'
30. dec 2007
6
0
1
Nekaj me zanima, kako lahko drugače zaustaviš vodenje, razen tega da si izbereš drug naslov, oziroma da zapreš IGO aplikacijo?

Hvala
 

samop

Zelenc'
17. apr 2008
6
0
1
Živjo
Mene pa zanima ali so ti slo glasovi za i-go za vse modele enaki, ali obstajajo še kakšni bolj obsežni.
Jaz bi rabil kakšne bolj obsežne slo glasove, pa ni važno od katerega sistema. Ima kdo kakšno tako navi napravo, ki ima več slo glasov??

Hvala
lp
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Za vse modele so enaki. Kakšne bolj obsežne bi pa ti rad, a da ti bolj na dolgo pa široko govori al kaj???

Bodi vesel da je vsaj to slovensko kar je, ker smo še to mi prevedli in v bistvu ni original slovenskega vodenja.
 

samop

Zelenc'
17. apr 2008
6
0
1
Ja vem da je to problem, saj jaz bi rad tudi prevedel vdo dayton navigacijo v slo zato pa iščem glasove.
Kako pa ste to prevedli sami, gre to s kakšnim programom, kajti jaz sem enkrat že prevedel vse z programom AMEBIS GOVOREC pa mi ni ravno všeč, zato bi rad kakšen bolj naravni glas.

lp
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Monaco ima veze na radiu velenje in je tamkajšnja moderatorka Tanja posodila glas in je posnela spisek ukazov katerega smo spisali, potem je monaco to zvočno datoteko poslal meni, jaz sem glasovne ukaze izrezal in obdelal potem sem še zrihtal datoteko z ukaznimi vrsticami ki kliče zvoke ob določenem dogodku, potem smo kakšen mesec testiral in zbiral napake in na koncu je prišla 4 verzija čez katero ni bilo pripomb oziroma so bile takšne da se jih žal ni dalo upoštevati in tako je nastalo glasovno vodenja za Igo ki se sedaj uporablja po svetovni Sloveniji.
wink-1.gif


Eko a sedaj vse veš?
 

samop

Zelenc'
17. apr 2008
6
0
1
Hvala
Sem mislil da ste uporabili kakšen sintetizator za pretvorbo besedila v glasovno datoteko. Morda kdo ve če kaj takega obstaja že za slovenski jezik!

lp
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Sintetizator je Amebisov Govorec, ki si ga že omenil. Po mojih informacijah ga sedaj izboljšujejo.
Je pa za navigacijo lažje posneti glas človeka, saj tega ni tako veliko.
Sintetizator pride v upoštev, če je besedila res veliko oz. je zelo naključno in nepredvidljivo.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Umetni glas zaenkrat ne bo nikoli podoben človeškemu, zato če želiš narediti kalitetno vodenje, prosi kolegico da ti pove nekaj ukazov v mikrofon in to posnami na tvoj računalnik in bo za silo, potem dodaš malenkost ehota in imaš čisto spodoben glas.