iexplore.exe

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik fritz pravi:
a mi lahko kdo pove je še kakšna druga možnost prilepit tu gor sliko iz print screena kot pa vstaviti sliko v word pa to potem objaviti
Namesto v Word vstavis v Slikarja. Shranis kot PNG (ker je JPEG zamegljen, ce vseeno das JPEG, dobis 3 udarce z bicem). Nato pri pisanju sporocila samo pripnes sliko (ta moznost se pojavi sele pri pregledu sporocila, ko enkrat kliknes "Nadaljuj". Neumnost, ampak nimam na to vpliva).
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
To kar ti pisejo ni normalno delovanje, saj se mora po zaprtem oknu IE, tud proces unloadat, oz. spucat za sabo po domace...
smirk-1.gif

Meni deluje normalno: res vec zagnanih oken IE ustvari vec procesov, saj je vsako okno IE samostojna aplikacija, kar niti priblizno ni isto kot ena opera, v kateri je vec zavihkov - kljub vecim zavihkom je odprta ENA aplikacija opera.exe.

Ce okna zapiram, se st. procesov zmanjsuje - pr tebi pride ob zaprtju do crasha verjetno - torej nenormalni izstop iz aplikacije, zato se tud proces ne unloada pravilno. Preden bi aplikacija nardila pravilen Close(), pac crashne predvidevam...
wink-1.gif


Kaj pravi Event log v skupini dogodkov Application in System ?
wink-1.gif
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
stein tnx za obrazložitev, sicer sem pozen v zahvali ampak bolje pozen kot nikoli


lp