iexplore.exe

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
Zakaj se mi pri vsakem zagonu explereja v upravitelju opravil poveca za eno številko število procesa in se mi zgodi da jih imam po 30 delujočih. pa tudi dolgo čakam da se mi odpre. pregledal sem disk ad awere spybot in imam antivirusnega nortona.

lp
 
Mogoče ker si zagnal nov proces IEXPLORE.EXE
crazy1.gif


Kaj ni jasno?
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
Ne, mi žal ni jasno. Zakaj, ko imam vse zaprto še vedno vidim v upravljitelju kot da mi jih laufa 20-30
confused-1.gif
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
prosim poglej sliko.En post više upam da sem jo prav prilepil, ker drugače ne znam
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
@The red devil: če imaš n iexplorerjev odprtih ti mora v procesih kazati iexplorer kot en proces. Kaj ni jasno?

Vsekakor gre za napako. Si pa verjetno že poskusil čisto vse zapreti preko end process/ zaključi opravilo?

Kaj več mi ne pade na pamet...bo kdo drug še pomagal...
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
sem pa ko sem zadel ta pravega pa je vse izginilo ostala je slika ozadja,

a mi lahko kdo pove je še kakšna druga možnost prilepit tu gor sliko iz print screena kot pa vstaviti sliko v word pa to potem objaviti
redface-1.gif
 
Z vsakim novim odprtim IE oknom, odpreš nov proces iexplore.exe. Če imaš odprtih 500 imaš tudi 500 delujočih procesov.



Pametuješ, ampak da bi pa sam odprl task manager in zagnal kakšnih 5 ie-jev pa ne?







<<a si pogledal sliko? plz >>



Sem, pa se ne vidi....Shrani v paintbrush/slikar in priloži postu.





------



edit: eno je EXPLORER.EXE drugo pa IEXPLORER.EXE
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pri procesih traja včasih nekaj časa, da se zaprejo, pri iexplore.exe (torej Internet Explorerju) se včasih ne zaprejo dokler ne zapreš vseh - npr. imel si vklopljenih 10x IE, 9 si jih zaprl ampak še vedno laufa 10 procesov.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ja kaj pa ti naj svetujemo? Da pišeš Gatesu naj porihta zadevo?
rolleyes-1.gif


Uporabljaj Firefox ali Opero pa ne boš mel 50 procesov (ali pa uporabljaj zavihke, zato so narejeni).