IDEJE ZA IZLET Z MOTORJEM

I

Izbrisan uporabnik #488



po teh podatkih (jezersko-logarska) je največja strmina 32,8%
smile-1.gif


Vendar ne verjamem tem podatkom. Sicer pa vidiš da imaš nek zmogljiv scooter, tako da težav ne more biti.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Niso hudi ... če se prav spomnim so od 12 do 14% .
Užitek je vozit .... takrat ko sva bila midva prvič je bilo hudičevo peljat gor in dol zaradi peska, ki je bil na cesti, zdaj tega ni bilo več, ampak kljub temu moraš bit previden, ker slovenski asvalt je v k***u!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Eto, vrnil sem se s prekrasnega dneva. 150 električnih kilometrov narejenih. Jezersko:
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

malo off.
Pa veš da bi bilo tudi zanimivo, motor na mini jedrski pogon, bi se lahko neomejeno vozil kot kakšna podmornica.

Kaj zdaj elo, že imaš dovolj navora in PS?
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik elo pravi:
v bistvu je na posredni jedrski pogon... prek NEK-a...

Skoraj. Glede na to, da sem pri GEN-I, dobim 50% elektrike iz NEK-a.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj si vmes "tankal", ker tam pišeš da je doseg okoli 80km?

p.s. že vidim kabl na sliki, hehe
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Jp, v gostilni pri Planšarskem jezeru so bili tako prijazni, da so mi ponudili vtičnico, ki je bila za tole malo kočurico in sem lahko dofilal motor, vmes sem šel pa na sendvič in kakav.

Včeraj sem lahko, ponovno, videl, kako obupne ceste imamo. Na naši strani sama jama in flike, na avstrijski lep, gladek asfalt.

Kar je najbolj zanimivo je, da naši še flik ne znajo več delati. Če se voziš po sveži, črni fliki, te bolj trese, kot če greš po tistem delu vozišča, ki je še originalen. To sem opazil povsod.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Glede cest se strinjam, so prava katastrofa. Ko prideš v Jodlarijo pa milina, no se tudi tam kaj najde, ampak pri nas te poleg luken in neravnin čaka marsikaj.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Tukaj en pet (5) minutni video iz sobotne fure, ki sva jo naredila z Snecer-jem.
Prevozila sva cca. 673 km !

KLIK NA LINK --> VIDEO
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Tukaj imaš ..... bom pa kmalu končal opis na svojem blogu, tako da boš tam dobil več info in nekaj slik za pokušino.
Izlet je eden lepših letos, pa sem naredil že 7200km, in moram reči, da je ta bil "ta boljši". Celo pot imaš kaj videti !

Še en kratek video. Vožnja čez Radlpass .... OGLED VIDEA


 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Lepo, vidim da si obrnil, edino pravilno, ker tisto kar je na naši strani ni cesta, sramota da ni večje.
Dejstvo je, da imamo zanič ceste, ki drago stanejo in so slabo narejene.