ICO (initial coin offering)

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Je kdo kaj preučil ICO, ki kmalu štarta ROBOTINA ?

Robotina bi morala biti bolj kot ne obvezna za vsakega slovenca.
smile-1.gif
Končno en ico, ki ni samo en pdf.

Vprašanje pa če bo za flipat, rox tokne bo dolgo za imet in tudi služit iz "omrežja".
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
21. februar naj bi bil začetek. No, vglavnem vidim, da ravnokar poteka. Malo sem pregledal whitepaper pa ne vem kaj naj si mislim...
 

p106

Pripravnik
9. apr 2008
36
0
6
Jaz sem v zadnjem tednu dal nekaj malega v Dorado.
Sicer sem investiral še v Belugapay in Crypto20, od teh ki še niso bili omenjeni tukaj.

Če koga moti moj referal lahko popravim, ampak oba profitirava, če ima kdo namen investirat.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Dejte malo opisat, tako kot sem na začetku predlagal. Da ne bo ta stran samo z linki. Kratek opis, razlog zakaj se vam zdi dobro in potem link itd. Tako, da imamo vsaj neko osnovo preden klinknemo link in se lažje odločimo...
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Jaz sem v zadnjem tednu dal nekaj malega v Dorado.
Sicer sem investiral še v Belugapay in Crypto20, od teh ki še niso bili omenjeni tukaj.

Če koga moti moj referal lahko popravim, ampak oba profitirava, če ima kdo namen investirat.

Mi samodejno upošteva 3%, ko grem preko tvoje povezave v nakup za dorado?

EDIT: Že zvedel, s smartcontract ni refferal bonusov.

lpg
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Robotina bi morala biti bolj kot ne obvezna za vsakega slovenca.
smile-1.gif
Končno en ico, ki ni samo en pdf.

Vprašanje pa če bo za flipat, rox tokne bo dolgo za imet in tudi služit iz "omrežja".

zakaj obvezna za vsakega slovenca? ker drugače niti ni nek preboj to kaj delajo ... oz reciklirajo ;)
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Ma....vsak vložek je tveganje. Ta pravi petro (ne petrodollar) bo oz. bi naj bil podprt z nafto. Večina icojev je podprtih z enih teamom, whitepaperom in ogromno novicami in niti en ico ni 100% zanesljiv. Se mi tudi zdi, da lahko en izmed novodobnih icotov, katere delajo elana polni programerji, crkne prej, kot omenjeni, sploh ko priteče nekaj milijonov. Jaz sem se prijavil za petro in bom dal tistega npr. jurja, ki so ga prinesle ostale valute. Če se Maduro odloči in reče: ko vas jebe, to zaj moje :D , pa pač jebiga :)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
o tem glih govorim, podprt bo z nafto, ob enem bo ga pa možno rudarit, in rudarila ga bo njihova banka? ne vem no ... nekaj se tu glih ne ujema ;)
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Hmm..ker sem bolj laik pa to...bi bilo bolje, če bi ga kar dali ven, kot ripple in ga veliko zadržali za sebe in z njim delali bolj po domače? (ni sicer nujno, da ne bo tu enako...)
Meni se že kot ideja zdi neprimerljivo dobra s čisto vsemi drugimi.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
če je backed by oil bi imelo smisel da bi nekako sovpadal s črpanjem nafte, ampak ... venezuela je diktatorska država, vemo koliko imajo nafte? koliko je načrpajo? jo sploh? itd itd ... skratka jaz ne diram ni štapom
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
imaš že carvertical v teh sferi, pride pa v kratkem še en igralec na to področje ;)