Hujšanje

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
To je prva stopnja ja, druga stopnja pa je, ko boš ugotovil, da ti noben klasičen kroj več ne paše, ker je narejen za metriče. Posušeni udi torej.
Tisti kroji za debele pa ti ne pašejo, ker so v pasu preširoki.

In na koncu boš nosil trenirke :)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
darjan To sem opazil zadnjič v Zari. Hlače v pasu preširoke, pri nogah pa kri ustavijo, ker je tok na tesno. :bonk: Plašč pa preozek v ramenih, razen če vzamem XXL, potem pa so predolgi rokavi. Čudne kroje ima ta Zara...

180cm iz 100-tke na 86, pri čemer imam kar nekaj mišične mase. Biceps obseg 40cm če to kaj pove? Cilj je 81kg ob isti ali večji mišični masi, torej še 5 kg.

Smešno je ko pogledaš pas, na kateri luknji si ga imel prej, ko se vidi kje je znucan. npr 3-4 luknje več. NORO! :O

Hujšanje z zdravo hrano 6x tedensko (LCHF+beljakovine in grešnim dnem v tednu za pizze), ful manj piva, 4-5x tedensko uteži + kolesarjenje. Nekaj kar je dolgoročno vzdržno kot lifestyle... Proteinske dodatke sem ven vrgel ker je ubijalo prebavo.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Heh, potem si zamisli mene, jaz sem tudi 180, ampak 72kg, prek ramen pa več kot nek 150 kilogramnik :) si oblačim sakoje pa ni variante da najdem
 

makedonc

Pripravnik
4. okt 2007
141
5
18
Po slabih dveh mesecih, ko se držim pri hrani, je uspeh kar viden. Za zajtrk sem odkril ovsene kosmiče, res njami, sploh z banano, kosilo kakšen zrezek, svinjska pečenka, riba, piščanec brez kože, za prilogo zelenjava ali samo solata, za večerjo kakšen jogurt, sir, mogoče klobasa, salama. Vmes kava, čaj, voda, mogoče kakšno jabolko. Gibanja sicer premalo, ker se mi v tem mrazu ne da hodit okoli. Rezultat -15 kg, trebuh -8 cm.
Moram pa povedat, da lačen nisem popolnoma nič, to sem si pa obljubil, da stradal ne bom, raje imam kakšno kilo več. Včasih si privoščim kaj sladkega, če mi zapaše mi ne more škodit! V glavnem, brez sladkorja, brez kruha, brez alkohola, zelo malo OH (včasi pojem špagete ali makarone s solato). Počutje res odlično!

kaj pa količinsko kake so bile porcije?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
darjan To sem opazil zadnjič v Zari. Hlače v pasu preširoke, pri nogah pa kri ustavijo, ker je tok na tesno. :bonk: Plašč pa preozek v ramenih, razen če vzamem XXL, potem pa so predolgi rokavi. Čudne kroje ima ta Zara...

180cm iz 100-tke na 86, pri čemer imam kar nekaj mišične mase. Biceps obseg 40cm če to kaj pove? Cilj je 81kg ob isti ali večji mišični masi, torej še 5 kg.

Smešno je ko pogledaš pas, na kateri luknji si ga imel prej, ko se vidi kje je znucan. npr 3-4 luknje več. NORO! :O

Hujšanje z zdravo hrano 6x tedensko (LCHF+beljakovine in grešnim dnem v tednu za pizze), ful manj piva, 4-5x tedensko uteži + kolesarjenje. Nekaj kar je dolgoročno vzdržno kot lifestyle... Proteinske dodatke sem ven vrgel ker je ubijalo prebavo.

Telih 40cm mi je padlo v oči :), ker sliši se kar precej. Sem šel zdele sebe merit in pride isto ;). Sem pa malo večji in 4kg težji.
Jem vse po vrsti tako , da grešim večkrat na dan :p. Cilj 1-2kg gor..upam da mi rata do konca leta.
Aja..cunje pa kar dobim, če se malo pomatram..tudi v Zari.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Eno čudno vprašanje.... če imaš dieto in to.... potem si pa parkrat na mesec daš malo duška.

A je kak limit, koliko calorij lahko absolviraš? Drugo gre pa pač skos.....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Telo je zelo učinkovito pri absorbciji energije, edino alkohol mu dela težave, zato tudi pride do toxičnega stanja. Alkohol je pač relativno nova energija, in telo se še ni prilagodilo temu.

Kar se tiče kalorij iz hrane, neke škode ne more biti. Če je pač višek, lahko kakšna driska naredi svoje, bruhanje, ali podobno.
Problem je alkohol, kateri tudi v malih količinah pusti negativne posledice.

Ampak načeloma en večer all-out ne naredi bistvene razlike.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj je to parkrat na mesec duška? Če posplošimo, je to skoraj vsak vikend. Znižaj na vsak drugi teden, pa je....Če pa ne moreš...se ga nasekaj v 1 tednu 5x, da boš kozlal in potem se ti bo morda zagnusilo za pol leta in boš pol leta čist. :valjamse:
Drugače pa, utrži se ga...mlad si samo enkrat!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N