Huawei P40 Pro

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.015
831
113
Ajde imenuj en android tulifon, ki po 4 letih dela brezhibno tekoče kot prvi dan in ima na voljo najnovejši android. Apple je 1000 let pred androidom ta "huaiwai" z top hardwerom si lahko nekam zateknete, ker kateri idiot bo kupil telefon za 2000 eur potem pa hekal android in google. Apple je zakon in vedno bo ostal zakon.

Se malo pa bo 3 leta kar imam Pixel 2XL. Se vedno dela kot nov, baterija se nic kaj (opazno) slabsa, gor je zadnji Android (10). Tudi naslednja major verzija (11) je ze v pripravi in fon bo med prvimi telefoni, ki jo bo prejel, ko bo star 4 leta bo tisto zadnja verzija :)

Appla pa ne pipam sa 220 volti ;-)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.071
113
Huawei so postali fotoaparati z možnostjo telefoniranja. Žal tako je. Pa še fotke se mi zdijo izumetničene in nič kaj realne. Koliko so kaj cene danes teh p40? Se motim, če sem mnenja da samo 100 eur ceneje kot Samsungov flagship? Kaj potem sploh razmišljat?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.321
113
Kaj je finta da samo p40 serija nima googla?

Novi p30 imajo....

1597008173824.png
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Finta je v tem, da Google ne sme več sodelovati s Huaweijem, slednji pa ne sme dajati Google Play storitev v nove telefone. Zato pa star P30 prepakirajo v "new edition", naložijo gor novejši android in ga prodajajo kot "novega". V resnici je pa to star P30, za katerega imajo še dovoljenje, da gor nalagajo Google Play. To pa očitno delajo iz obupa, ker jim je prodaja v tujini preveč padla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990 in jtfc

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Huawei so postali fotoaparati z možnostjo telefoniranja. Žal tako je. Pa še fotke se mi zdijo izumetničene in nič kaj realne. Koliko so kaj cene danes teh p40? Se motim, če sem mnenja da samo 100 eur ceneje kot Samsungov flagship? Kaj potem sploh razmišljat?

Kako so realne njihove slike najbolje pricajo profesionalni testi kjer z naskokom vodijo.

Kar pa se tice Samsungovega flagshipa - imam S20 Ultra in mi je tukaj samo ultra zal, da sem ga vzel, raje bi vzel P40 Pro.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Po ameriških volitvah, če izgubi Trump, bi se mogoče znale zrahljati tele sankcije?
Vse je mogoče... odvisno je pa seveda tudi od tega, koliko se bo celotna situacija zapletla do takrat. Trump je v svojem mandatu par stvari čez noč sesul, pri katerih so predhodna pogajanja trajala več let. Tega tudi nov predsednik ne bo čez noč popravil.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Ksz

zdaj mora Huawei seliti proizvode se iz svojih cipov, ker ne dobijo vec komponent.
In njihov rešitelj? Ameriški Qualcom..
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48

dejansko jih je vec - najpomembnejsi pa je ta, da se je telefon sam od sebe restartal, dostikrat sem bil nedosegljiv, ceprav sem imel signal.
Visoko opevana kamera je razocaranje, njihov space zoom je katastrofa. Ta edge ekran je tudi katastrofa, ce delas z eno roko. Prstne odtise bere zelo pocasi, za EU market nima istega procesorja kot za USA in Azijski trg, ampak podhranjenega itn.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
za EU market nima istega procesorja kot za USA in Azijski trg, ampak podhranjenega itn.

To je 2. razlog zakaj ne kupim samsunga. Plačaš ko budalo, dobiš pa drugorazredi procesor. Si ga lahko vtaknejo nekam. Prvi razlog pa je TouchWiz in tona navlake, ki jo še vedno vztrajno hočejo uturit uporabnikom
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Tega pa nisem dojel.
When the Mate 40 comes out later this year, it will be the last Huawei phone to feature one of its own high-end Kirin processors. Richard Yu, the CEO of Huawei's consumer business, shared the news during a speech he made at the 2020 Summit of the China Information Technology Association. After September 15th, Yu said Huawei won't have access to the manufacturing it needs to continue making the Mate 40's Kirin 9000 processor.
September 15th is when US suppliers can no longer sell components to Huawei without approval from the federal government due to the Trump administration's decision in May to place the company on the Department of Commerce's Entity List. Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), the firm that had up to this point produced most of Huawei's Kirin chips, sources some of its equipment from the US. It needed approval from the government to continue making chips for Huawei. Shortly after the Trump administration announced the ban on Hauwei, TSMC said it would no longer supply the company moving forward but that it would still complete any outstanding orders.

 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Tudi sam več Samsunga ne kupim. Imam Huawiev flagship in mi tretje leto dela bp, kot prvi dan... hitro, odlične slike, nič se ne sesuva, celo baterija super zdrži. Vse našteto je bilo pri Samsungu po treh letih porazno.