Huawei P20 pro

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Dark mode verjetno misliš barvo glavnega vmesnika. To imam jaz na dark, jezik pa slovenščina.
Od začetka so me google play services zafrkavali tako da mi noben program z zemljevidi (radarska slika, flightradar...), razen maps ni kazal zemljevidov. Sem že misli da bo treba factory reset narediti, pa je na srečo pomagalo, da sem odstranil posodobitve google play services in ponovni update. Je pa zanimivo, da kar nekaj ljudi pravi, da se jim zatikajo animacije in scroollanje in googlove aplikacije, spet drugim pa se to ne dogaja. Meni se recimo ne zatika. Katero verzijo firmwara imaš? Moj je CLT-L29 8.1.0.107(c432)

kateri jezik imas izbran? Dodal sem English (US) in preklopil sedaj je mnogo bolje. Imam pa isto verzijo kot ti.

ynos bi naj ja :D
 

Sniper

Fizikalc
24. jul 2007
169
34
28
Slovenski jezik. Pri moji težavi z google services imam na sumu da je bila težava z migracijo programov iz prejšnjega telefona. Malo čudno sem se lotil zadeve...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
ja verjetno je potem to to - meni steka samo na English UK. Na English SLO je dosti dosti boljse, ni pa se cist optimalno. Je za cudo boljse delal na iphone :\
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Spet tezave - se ma kdo drugi tezavo da je odjavljen iz Chrome-a?
Ce se hocem prijavit mi rece this account is already registered on your device.
Probal sem zbrisat racun pa na novo dodat pa mi je spet naredilo isto.

Se kdo drugi s to tezavo?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
za tiste, ki si ga lastite, kako ste zadovoljni, zdaj ko ga že imate nekaj časa? Kolebam med S9+ in P20 pro, mika me kamera in velika baterija. Odbija pa manjko brezžičnega polnjenja, in da ni SD kartice. Pa zaslon na S9+ je še vedno top....
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Spet tezave - se ma kdo drugi tezavo da je odjavljen iz Chrome-a?
Ce se hocem prijavit mi rece this account is already registered on your device.
Probal sem zbrisat racun pa na novo dodat pa mi je spet naredilo isto.

Se kdo drugi s to tezavo?

ok mislim, da sem koncno resil tezavo.
Tezave mi je povzrocal kot kaze Outlook, ki zahteva administratorske pravice in potem sjebe google play service.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa tale Outlook, kot sama aplikacija je eno sranje. Tudi ne obvešča o prejetih sporočilih tako kot je treba ali sploh ne. Jaz sem jo zbrisal in vstavil v Gmail in deluje tako kot je treba.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pa tale Outlook, kot sama aplikacija je eno sranje. Tudi ne obvešča o prejetih sporočilih tako kot je treba ali sploh ne. Jaz sem jo zbrisal in vstavil v Gmail in deluje tako kot je treba.
Tudi jaz bi rad zamenjal Outlook za Gmail, vendar me pri Gmailu moti, da ne morem istočasno prikazovati vseh računov. Imam več gmail računov in če želim videti vse maile, moram klikati vsak račun posebej. Mogoče pa jaz ne znam nastaviti?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
hm, zanimivo, na iOS-u pa Outlook dela res super. kaj pa native mail app? gmail app je super, dokler ne upravljaš z več različnimi računi ...
Na stock odjemalcu imam nastavljen služben mail in ne bi rad mešal službenih in privat mailov. In Outlook je do nedavnega delal OK. Sedaj pa dobiš obvestilo ali pa ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz na Huaweiju uporabljam default poštni predal pa mi dela čisto super, razen včeraj ko me je na ženinem Gmail zezal, da ne dovoli aktivacije v nepreverjenih programih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Na stock odjemalcu imam nastavljen služben mail in ne bi rad mešal službenih in privat mailov. In Outlook je do nedavnega delal OK. Sedaj pa dobiš obvestilo ali pa ne.


razumem, ja, imam podoben problem ... sam sem sicer na iOSu, preveri, če imate na Androidu možnost uporabe aplikacije Spark - sam jo uporabljam na kompu in na telefonu in sem zelo zadovoljen.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
A P20 pro res nima privzete aplikacije sporočanje za SMSe temveč ima samo aplikacijo Messeges?
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Ja kaj pa je Messages, če ne privzeta aplikacija za sporočanje? Imam sicer P20, ki je SW enak in ima Messages.