Huawei IDEOS X5

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Citat:
Uporabnik Lateral pravi:
Ko pišeš SMS imaš na levi strani sponko, klikni nanjo in izberi zavihek Smiley. Naslednjič ko klikneš na sponko, ti odpre nazadnje odprt zavihek, tako da ne rabiš vsakih preklapljati.

Za kontakte na home screenu poišči na Marketu "Contacts widget" in izberi, kateri ti najbolj odgovarja.

Hvala, vse zrihtal
smile-1.gif
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
A ti je uspelo kako usposobiti iSync s tem telefonom preko bt? Vem da sem za Nokio rabil en dodaten driver (al neki), za tega pa ne najdem.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Hi suite deluje samo na Windowsih se mi zdi ja. No, samo to sem našel.

Drugače pa telefon po enem dnevu uporabe, da ne rečem fenomenalen. Ne vem, meni se zdijo slike solidne, mogoče malo manj v temnih prostorih. Za paket Vesolje in naročnino 19,90 ter telefon 1 EUR z takimi specifikacijami se mi zdi odlična izbira.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Jaz pravim enako. Imam ga sedaj skoraj 24h in sem super zadovoljen. Samo še navigacijo bi si rad uredil, pa moram malo pogledati, kaj se najbolje splača. Rabim bolj kot ne samo SLO-AUT-HRV.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ko probam update pa piše da je zadnji android 2.2.1 .Bo Kaj na voljo novejšega .Sem pa že format reset naredil enkrat vmes .
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
A ti je uspelo kako usposobiti iSync s tem telefonom preko bt? Vem da sem za Nokio rabil en dodaten driver (al neki), za tega pa ne najdem.

Sem samo nastavil Exchange racun (2x) in Gmail... In se s samo sinhronizacijo z racunalnikom sploh ne ubadam... Zadeve pa gor spravljam kar preko Dropboxa... Preko BT sem sicer probal... Pa dlje kot do tega, da sta se videla, nisem prisel.... Pri prenosu datoteke preko BT se je zataknilo...
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Pri meni isto. Je bilo pri Nokiji tudi isto, pa so potem na uradni strani dali nek dodatek za isync in je potem lepo delalo.

Aja, eno vprašanje še; posnel sem si aplikacjo GO SMS Pro in jo izbral za default. Zakaj potem še vedno originalna "Messaging" aplikacija dela in je ne morem izklopit/zapreti?
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
V originalnem smsu izklopi zvok, vibro in notification
zmaga.gif


Edit: če te moti, da teče v ozadju Mesages pa žal ne moreš nič, ker še vedno originalna aplikacija komunicira s strežnikom za sporočila, GO SMS ti jih pa prikazuje in pošilja na lepši način
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
A OK, sem ravno hotel napisat, da sem izklopil tako kot si napisal, pa da še vedno teče. No, saj važno da sedaj dela bolj pregledno
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Obstaja kak klient za sinhronizacijo z M:namiznikom?
Flash se da uporabit kot svetilko?
Autofokus ima?
Se da kaj naredit, da bi bil video bolj tekoč?
Samo slike so pa slabše kot npr na Samsungu i800 omnia??
GPS deluje kot mora?
 

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Obstaja kak klient za sinhronizacijo z M:namiznikom?
Flash se da uporabit kot svetilko?
Autofokus ima?
Se da kaj naredit, da bi bil video bolj tekoč?
Samo slike so pa slabše kot npr na Samsungu i800 omnia??
GPS deluje kot mora?

svetilka ... flashlights programček na marketu
autofokus je
glede fps jev so možne neke nastavitve ampak je potreben root in linuxs
GPS nekaterim deluje počasi, kar reči gpsfix, ki ga dobiš na marketu (moj je delal o.k. še v štartu, kakih 10sec rabi da najde)
 
Nazadnje urejeno:

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
Rabim pomoč
smile-1.gif


kako najlažje prenesem kontakte iz sony ericsson p1i na X5-ko?

Vse imam v telefonu cca. 550 kontaktov...prenašati ročno je samomor in verjetno obstaja kak eleganten način?

HvalaHvala!