Huawei IDEOS X5

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Croatian Keyboard samo najde?

Sicer sem zasilno resil tako, da se izbral Swype, ki ima sumnike ... Probal sem tudi tipkovnico iz www.tipke.si ... pa mi ni vsec... ima prevec stalecene tipke... ze s privzeto se mi dostikrat dogaja, da moram popravljat napacne znake
smile-1.gif
...
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Video nima avto zooma, ne?
Tu vseeno zmaga SE, kakšna pa je cena tega ideosa?
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Continuous autofocus se reče pravilno, torej da tudi kamera samodejno zoomira ob snemanju.
Malce drag, a všečen.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tipkovnica ki podpira ogromno jezikov,tudi slovenskega je smart keyboard pro. Ima tudi sumnike in malo morje nastavitev
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Tipkovnica ki podpira ogromno jezikov,tudi slovenske je smart keyboard pro. Ima tudi sumnike in malo morje nastavitev
wink-1.gif

Hvala za nasvet...tale je pa precej bolj uproabna ... pa se moj prvi nakup na Android Marketu
smile-1.gif
... in ugotovil sem, da so cene brez DDV ... Cena za tale Keyboard Pro je bila 1,99€, ko sem opravil nakup pa je se je dodal poleg se davek in tako pride 2,38€ ...
 

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
rezerviral en kos, ker grejo baje kot vroče žemlje :D
kaj več pa jutri ko odpakiram.
je mogoče že kak omembe vreden rom?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik iGE pravi:
rezerviral en kos, ker grejo baje kot vroče žemlje :D
kaj več pa jutri ko odpakiram.
je mogoče že kak omembe vreden rom?

Dalo se je preveriti iz uradne spletne strani samega proizvajalca KLIK
grin1.gif




Lp.

 

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
Citat:
Uporabnik iGE pravi:
rezerviral en kos, ker grejo baje kot vroče žemlje :D
kaj več pa jutri ko odpakiram.
je mogoče že kak omembe vreden rom?

po dveh dneh uporabe lahko zapišem,
zamenjal; dialer za dialer one(free), launcher za laucher pro(free) in keyboard za keypoard pro(2€ pa nekaj centov)
plusi: lepo odziven, izdelava boljša kot sem pričakoval.
minusi: odtisi na ekratnu, počasen GPS(baje gps fix reši zadevo), mogoče slovenski jezik(sam ga ne rabim)
telefon je res best buy za ta denar, sploh pri tuš mobilu.

ko bo čas sledi še; root (da odstranim navlako, ki je predinštalirana), mogoče se poigram še z menjavo kernela in OC.
na xda trdijo, da jim prez težav(pregrevanje in raba baterije) teče preko 1Ghz.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Mogoče kdo ve, kako pri sms-ih nastaviti, da ti kaže število znakov, oziroma koliko sms-ov bo poslanih iz trenutno tipkajočega sporočila?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Samo slike ima pa zares slabe , pa tudi če ima 5.0 mega pixlov .Ampak zastonj je dober.Se pa z androidov še lovim .Je možna kakšna nadgradnja na novejši od tega 2.2.1 ? Ga saj dobro testiramo pa vrnemo po 6 mesecih .
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Super je tale Go sms, edino to ne najdem, da bi lahko vstavljal smajlije. Očitno jih moraš na pamet poznat pa vtipkat pač pravo kombinacijo. Aja, se da na tem telefonu kako narest, da ti recimo čisto na začetku, v home, da ko naprimer premakneš dekstop v levo/desno, da bi na enem screenu prikazalo vse kontakte, ki jih imaš pod favourites? Vem da imajo HTC tako, pa je ful uporabno.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Ko pišeš SMS imaš na levi strani sponko, klikni nanjo in izberi zavihek Smiley. Naslednjič ko klikneš na sponko, ti odpre nazadnje odprt zavihek, tako da ne rabiš vsakih preklapljati.

Za kontakte na home screenu poišči na Marketu "Contacts widget" in izberi, kateri ti najbolj odgovarja.