Huawei IDEOS X5

roberto_x

Pripravnik
9. sep 2007
49
0
6
B136 uraden upgrade. Podpira Wi-Fi hotspot!
cheer.gif


Download

step 1. Prepare a formatted Micro SD card which at least has 512MB available space. Make a “dload” directory on SD card.
step 2. Copy the “step 2\dload\ UPDATE.APP” and “step 2\dload\ UPDATE_CUST.APP” to SD Card ”dload”.
step 3. Make sure your handset is powered off; insert the MICRO SD card into the handset. Press volume up and down key and then power key to upgrade.
step 4. When “Upgrade Complete” appears on the screen, this stage of upgrading finished. Then pull out the battery and the SD card.
step 5. At last pull out the battery and USB cable (if connected) , and then insert the battery to reboot the handset , wait for a few minutes, then enjoy it!



Update je uraden tako, da ne bo nobenih problemov z garancijo.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
Katero SanDisk-ovo MicrSD kartico mi priporočate?

Cena ni pomembna. Se pa odločam med 16GB in 32GB, sam me zanima če moram bit pozoren na "hitrost" oz "class" ker se nekaj razlikujejo...
Ker bi nabavil nekaj dobrega/hitrega, ali to sploh ni pomembno?!
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Telefon ti naredi Wi-Fi dostopno točko preko mobilnega interneta, tako da lahko imaš na laptopu, tablici,... internet, kjer ga drugače ni.
 

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
Aha, torej plačljivi internet, nekje kjer ni povezljivosti. Fajn zadeva, sam glede na to da na samem telefonu inam vse kar potrebujem ne vidim smisla z laptopom dostopati do neta prek njega?!
 

roberto_x

Pripravnik
9. sep 2007
49
0
6


[/QUOTE]

še kaka druga sprememba? hitrost?

[/QUOTE]

Razlike v hitrosti za enkrat še nisem opazil, je pa izboljšan radijski del (pri podatkovni povezavi na meji med baznimi precej manj prekljaplja med 2G in 3G).


Edit:
Quadrant score = 1480
 
Nazadnje urejeno:

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
Citat:
Uporabnik roberto_x pravi:

še kaka druga sprememba? hitrost?

[/QUOTE]

Razlike v hitrosti za enkrat še nisem opazil, je pa izboljšan radijski del (pri podatkovni povezavi na meji med baznimi precej manj prekljaplja med 2G in 3G).


Edit:
Quadrant score = 1480

[/QUOTE]
ok, potem se splača vzet pol ure časa.
zmaga.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.356
684
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Je že kdo naredil posodobitev? Deluje?

Jaz sem vceraj naredil nadgradnjo... in zaenkrat deluje... le cel kup dela sem imel, da sem spet vse nazaj spravil... ker se vse izbrise
frown-1.gif
... Sem prej naredil backup s Titanium Backup (ali nekaj podobnega) ... in potem povrnil nazaj... in je bilo treba vse cas potrjevat... v bistvu ta program samo s pomocjo batch-a nazaj namesti vse, kar si imel prej shranjeno... in je treba pri vsdakem programu potrjevati tako, kot da bi sam vsak program rocno namestil...

Kaj novega nisem oapzil... edino pri Tetheringu je sedaj na voljo tudi opcija preko WiFi in ne samo preko USB, kot je bilo prej ...
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
To je pri zastonj verziji ja, pri plačljivi pa samo stisneš restore in vse naredi sam
smile-1.gif
Plus to, da si lahko nastaviš urnik in ti sam dela varnostne kopije.
 

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
Ker sem nov na OS Android me pri tem tel. zanima:
- kako naj zaženem oz. ne poveže se mi za uporabo že naložene "Navigacije", GPS imam priklopljen (google maps dela) tu mi pa vseskozi piše "Checking navigation availability" ne glede na to da poizkušam zunaj na prostem? Any help?

- aplikacije: ko neko odprem in jo ne "ugasnem" z aplikacijo "advanced task killer" ali to vseskozi potem laufa v ozadju? Ali je še kak dober program za ugašanje, ali je to-to?

- ko na novo zalaufam telefon, so verjetno neke aplikacije nastavljene, da se same zalaufajo ali ne? Ker če se verjetno to vse naca nepotreben spomin?

Mogoče mal smešna/začetniška vprašanja v morebiti nepravi temi, ampak ker mam X5 mislim, da naute jezni in boste pripravljeni na pomoč
wink-1.gif


Hvala.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Hehe, verjamem da ti je to moteče
smile-1.gif
Meni je pa dejansko isto, ker sem jailbreakanega (zaradi LockInfo) moral vedno na novo nalagat.

@Bias: Glede navigacije ti ne znam pomagat, ker tudi meni ni delalo. Napisalo mi je nekaj v smislu, da na mojem obmocju ni na voljo, ampak itak uporabljam raje Navigon ali Sygic.

-jaz osebno ti odsvetujem uporabo "killerja", ker se ti bo samo povecala poraba baterije. Tiste aplikacije, ki so v ozadju in jih ne uporabljas, ti jih sam OS zapre po dolocenem casu. Tudi ce ti kriticno primanjkuje rama, ti sistem uravnava aplikacije v ozadju. Tiste, ki bos pa Force quital, se bodo pa slej kot prej same nazaj zagnale, p
roblem bo nastal, ce bos koncal kaksen Service process.

-sistemske aplikacije se ti bodo vedno zagnale, saj so potrebne za pravilno delovanje sistema. Ce pa si nalagal 1000 in 1 aplikacijo in ti tecejo v ozadju, jih pac odstrani, ce jih ne potrebujes. Vedi, da aplikacije, ki se samodejno osvezujejo, kaj belezijo, widgeti, vse to potrebuje svoje mesto med procesi
smile-1.gif


Se opravicujem za sumnike, pisem iz DHD
smile-1.gif
 

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
@lateral: mam občutek, da killer res mogoče nuca baterijo, in v kolokor praktično ni potrebe po "ugašanju" pač bom killerja zbrisal.

Hvala za namig.
 

Bias

Pripravnik
7. jan 2011
103
0
16
@Tado Si jo brisal al pustil gor?

V tujini (austria, nemčija, FR) bi delovala?