HTC Sense na WP7S

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
http://news.softpedia.com/news/HTC-to-Put-Sense-on-Windows-Phone-7-Devices-148954.shtml

Izgleda da bo HTC le dodal nekaj svojih bombončkov k novim mobilnim windowsom
cheer.gif
.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Jaz mislim, da se uporabniškega vmesnika ne bodo (smeli) dotikati. Lahko pa bodo seveda dodali svoje preinstalled aplikacije/widgete ali karkoli že WP7 podpira. Če se bodo pa lotili spreminjat UI, bodo pa pomoje hitro izgubili licenco od Microsofta.

Sicer pa jaz že od "vekomaj" prisegam na originalne uporabniške vmesnike. Vsako dodatno "sranje" samo upočasni sistem in povzroča nekompatibilnost. Verjamem pa, da hočejo imeti pri HTC-ju nekaj več kot pa ostali...
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Se strinjam..

Npr. android naj bo stock kakršnega google naredi. Kot je npr. na Nexus One..

Potem pa naj proizvajalci tekmujejo v "uporabnosti" widgetov ipd., in ne v nesnagi ki jo dajejo na svoje telefone.
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Eh te animacije... rabim samo en simpl okencek ki mi kaze vreme brez da bi zato odprl "fensy smesni" app.. kar tudi upam da bo na voljo =)
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Torej so naredili neke vrste HTC Weather. Ni mi všeč, večino časa tako ali tako gledaš, da oblaki grejo mimo. Nič nimam proti animacijah, ampak če moreš 10 sekund čakati, da ti pokaže vreme, pa je že preveč. Izgleda že lepo, uporabno pa ni kaj dosti.

@lugi dvomim, da bodo naredimi simple okenček, ker ne smejo modificirati vmesnika.

Sicer pa je edini smisel za Sense na WM, kot je že nekdo prej povedal. Na androidu je sicer na začetku bil zanimiv, ampak sedaj je že velik del njegovih funkcij vgrajen v navadni android vmesnik, ostalo pa pobereš z marketa.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Seveda bo lahko simpl okenček... pač osnovnega vmesnika ne smejo spreminjati. Ampak v svojem kvadratku (ali pravokotniku) lahko pa (pomoje) prikazujejo, karkoli jim paše (tudi real-time informacije).
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ja ampak MS bi moral imeti neke okvirne smernice kako naj bi izgledali partnerjevi "widgeti" / kvadratki..

Če je MS naredil take simple, ne more potem HTC zasmetit in neko ultra grafiko dajat zraven. Pa še operaterji naj da jo nekaj gor pa bo cela mavrica.. Ne vem no, meni tole ni všeč. MS je zasnoval zadevo preveč simple, HTC pa je naredil kič.