HTC Desire HD VS Samsung Galaxy S (anketa)

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
HTC ker Samsung support in njihov froyo je smeh.

Prava primerja bo HTC Desire HD vs Nexus S (Samsungov aparat, google support )
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
htc
smile-1.gif
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Citat:
Uporabnik lugi pravi:
HTC ker Samsung support in njihov froyo je smeh.

Prava primerja bo HTC Desire HD vs Nexus S (Samsungov aparat, google support )

Tegale Nexus S sicer ne poznam ker sem bol raziskoval med omenjenima v anketi (mimgrede, rezultate objavim takoj ko glasovi nehajo prihajati). Sem mal pogooglal in nisem nikjer zasledil da bi nexus s bil že v prodaji pri nas oz. da bi kaj kmalu prišel na police. Se kaj ve kdaj pride k nam oziroma ali sploh pride. Ker telefona ki kot je iphone naprimer ne mislim kupiti. Morda malo neumno prepričanje vendar če ni pri nas potem ne kupim tehnične zadeve saj se mi ne da v primeru kake napake v tujino uveljavljat garancije ipd. No sam zdej sem že mal zašel s teme. Torej kako je z nexusem? Po eni strani upam da ga nebo pri nas ker se mi ne da spet raziskave delat kaj naj kupim
bonk.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Nexus S nebodo prodajali v sloveniji.. tako got niso Nexus One, kupil ga bos direktno pri googlu =)

Razen ce se bo kdo potrudil in ga prodajal =)
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik Lokos pravi:
Ker telefona ki kot je iphone naprimer ne mislim kupiti. Morda malo neumno prepričanje vendar če ni pri nas potem ne kupim tehnične zadeve saj se mi ne da v primeru kake napake v tujino uveljavljat garancije ipd.
iPhonea se sicer res ne da kupiti pri nas, ampak uradnega serviserja pa imamo (celo dva), tako da ni skrbi za popravila oz. menjave v garanciji.

Nexus S se pa verjetno ne bo prodajal pri nas (saj se tudi nexus one ni).
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.696
1.616
113
težko sploh primerjat ta 2, ker je htc precej večja zverina od samsunga. temu bi bolj pasal za primerjavo navaden desire
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
no ja, navadni desire in galaxy s pa spet ni neka primerjava.

vsak spada v svoj razred
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Ker se je nabralo že 73 glasov mislim da je čas da izpolnim obljubo.

Rezultati:
- Samsung Galaxy S = 28 glasov (38%)
- HTC Desire HD = 46 glasov (63%)

Naj še povem da sem se sam zelo navduševal nad HTCjem vendar me je že skoraj premamil Samsung. Mislim da sem sedaj odločen. Samo še počakam da HTCja dobijo pri Mobiteli :D
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Kakorkoli že ... Danes sem ga kupil. HTC Desire HD :D. Sedaj me čaka mučnih 16h da se napolni. Lahko vam povem le to da je preklemano velik (kar je meni osebno zelo všečno) in da se pokrovček za baterijo zelo, ampak res zelo težko odpre. Pred polnjenjem sem namreč moral baterijo obrniti tako da se kontakti stikajo.