Honda Accord 2.2 i-CTDi (l03-06)

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik scott pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Pusta sivina, vse prazno, volan plastičen in brez komand, špegli na roko, ploski sedeži, brez naslona za rokemono-zaslon brez računalnika in polavtomatska klima? In to za 30+ k eur za motor z 120 konji?

Delno tudi, a vsaj stane krepko manj (8 jurjev) in ima vse od naštete opreme + še par dodatnih stvari.

To misliš Hondo Accord?
evil.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
BTW, Ko sem pred parim meseci menjaval avto sem šel pogledat tudi Hondo Accord, Confort. Bedna oprema (brez litih platišč, tempomata, parkirnih senzorjev, el. nastavljivega sedežev, pa še cel kup malenkosti manjka). Bistveno manj opreme kot pri Passatu, ki je vse to imel. Cena take bencinske Honde je bila 2 k Eur višja...
bonk.gif
od Passata dizel CR DPF.
Najlepše so bile pa luknje v volanu (manjkajo gumbi za komande?)
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
A pa Passat je imel gume in volan ali si moral doplačat
grin1.gif
? Namreč, baje je Honda ultra poceni... Best buy, poleg Kie Ceed seveda.
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Citat:
Uporabnik scott pravi:
BTW, Ko sem pred parim meseci menjaval avto sem šel pogledat tudi Hondo Accord, Confort. Bedna oprema (brez litih platišč, tempomata, parkirnih senzorjev, el. nastavljivega sedežev, pa še cel kup malenkosti manjka). Bistveno manj opreme kot pri Passatu. Cena take bencinske Honde je bila 2 k Eur višja...
bonk.gif
od Passata dizel CR DPF.
Najlepše so bile pa luknje v volanu (manjkajo gumbi za komande?)
bonk.gif

Verjetno si mislil Accord "bingo". Če se ne motim je okoli 23k, tiste luknje so pa grde ko hudič.

Sicer pa je zelo dobro opremljena okoli 26 k , če se ne motim.

S kakšnim motorjem je bil passat 21k ??
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Passat je s 140 KM. V moji garaži.
Honda Accord Bingo-Bango je bila pa s kovinsko barvo mislim da 23.600 Eur.
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Samo da ti je avto všeč in da ti bo služil. Srečno vožnjo.
CR motor ??

Če se ne motim ima 16 colska kolesa??
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
16 colske, ja. Z rezervno gumo normalne velikosti brez doplačila
hysterical-1.gif

In CR motor z DPF ter EURO 5 emisijo.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Če prav vidim je passat osnovna cena 27k eur, pa tak verjetno nima električnih sedežev in ostalih zadev ki si jih naštel. Sicer bi pa jaz za isti denar tudi raje imel passata kot accorda, čeprav mi je grd.

Lucky: a vztrajnike so se že navadili delati?
evil.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Vzel sem TAKEGA . Spisek opreme je pa v zadnjem postu. Tudi Honda Accord, ki so mi jo ponujal za ceno 23.600 je bila z enodnevno registracijo. Briga me koliko je cena po ceniku. Če pridem v trgovino kot kupec me zanima samo za koliko mi avto prodajo, ne pa koliko imajo ceno po ceniku.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Vrhunska oprema za tak denar, best buy torej xenon, PDC, multifunkcija, potovalni računalnik... Kaj človek rabi še več?
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Vrhunska oprema za tak denar, best buy torej xenon, PDC, multifunkcija, potovalni računalnik... Kaj človek rabi še več?

Morda še ogrevanje sedežev pa str. okno. Samo zdaj sem pa že izbirčen. Pred petimi leti je bilo pol manj skoraj vrh glave.
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Zagotovo dober nakup, samo da bo DPF delal tako kot mora ter ostalo seveda.

Te priložnostne akcije so zanimive. Npr. sem slučajno videl Accorda karavana EXE B za okoli 6000 manj kot po ceniku. Zgleda da včasih tudi Honda da kakšno zelo nizko ceno.
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Don_kugla ti ki se oglašajo me ne motijo, jaz se zanašam na svoje lastne izkušnje in ne na forume v stilu "baba čula baba rekla". Dopuščam možnost da se nižjim rangom VAGov to dogaja, saj pravim 3 zadnji avtomobili so bili VAG in noben se ni lupil res pa je da nisem imel nič iz gume (torej gladka plastika, kjer se nima kaj lupit samo oguli se lahko do bele plastike). Edino kar se mi je na Passatu in na prejšnji A6 zdrkalo je bila tista ročka od znojtraj kjer so stikala za stekla.. Pa še to sem dobil že zdrkano pri nakupu...

Lp
Res ne vem v čem je "catch" v teh materialih
confused-1.gif

Doma imam polota letnik 98,prevoženih pa 211.000 avto pa nadpovprečno ogranjen. Notranjost je kot nova. Pojma nimam kako so to delali. Izkušnje s passati pa sem ti že opisal.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Ja saj ti verjamem! Kaj hočeš, res je da nonstop nekaj drkajo, celo pri enakem modelu 2 ali pa 3x spremenijo material... Kaj veš... Tisti Passat od zgoraj mi pa je za tak denar res všeč... Priznam da bi šlo res na knap če bi mi kdo pred pol leta dal na mizo takšno akcijo, bi dobro razmislil da bi vzel to A6 ki jo imam sedaj 2 leti staro ali bi vzel raje novega Passata...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Citat:
Uporabnik miha72 pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Vrhunska oprema za tak denar, best buy torej xenon, PDC, multifunkcija, potovalni računalnik... Kaj človek rabi še več?

Morda še ogrevanje sedežev pa str. okno. Samo zdaj sem pa že izbirčen. Pred petimi leti je bilo pol manj skoraj vrh glave.

Ja, gretje vsekakor dobrodošlo in tudi strešno okno ampak tega jaz ne pogrešam ker tega dvojega še nikoli nisem imel na nobenem avtomobilu in nisem vajen! Verjamem pa da bi prišlo prav, sploh gretje pozimi! Samo kaj hočeš, tisto je že višji rang opreme
smile-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Enako jaz. Kar se piše tukaj gor je itak v kontekstu običajnega razmerja cen. Če bi dobil primerljivega audija za ceno honde bi jasno raje vzel audija.

So pa take akcije zelo ne-fer do prejšnjih lastnikov teh avtov ki jim cena ob takih znižanjih cen kar orenk pade. Ko sem jaz gledal passate so bili pa leto-dve stari dražji kot je bil tukaj nov avto.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Ma saj veš kako je, tisti ki prvi kupijo vedno potem n*ajebejo! Tako v smislu okvar (prve serije) kot tudi padca vrednosti...