(hokej) IIHF Svetovno prvenstvo Quebec 2008

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Sicer so Slovaki v repasažu po krivici, ampak to nam kaj dosti ne bo pomagalo
uf-1.gif


Me zanima, če bo Kopitar prihajal skupino B igrat
crazy1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.765
2.053
113
za šankom
bonk.gif

spet bomo mellahko v lj prvenstvo b skupine
bonk.gif


waltin naj čim prej pobere svoja šila in kopita.
pa kaj je trenerjem da silijo brata R vedno skupaj v napadu.
prvi napad marcel,raza in kopitar.
drugi david,pajič,hebar
tretji polonca,murič,pretnar
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Lol bomo fasal...
Sam je pa k. IIHF je bolj toleranten kot marsikatera druga organizacija (sej vesta kam pes taco moli). K. nemcem bi mogl zmago uzet. Ni fer do Slovakov. Sej da smo si na jasenm z švabi bi itak zgubil..

Mah raj gledam grupo B pa pričakujem zmago, kot da vedno v grupi A čakam na tretjo tekmo, kjer nej bi sploh mel kaj šans, pol se pa itak userjejo..

Pa še tm bo težko, če ukrajince fašemo...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Nemci majo enga kanadčana v ekipi. Po pravilih IIHF-a bi moral igrati vsaj 4-i leta v nemčiji (igra pa le tri leta), ker je že igral mislm da za mladinsko kanadsko ekipo. Drugače bi bil pogoj le 2leti.

No in to so opazil šele po 2eh tekmah. Sej po eni strani je bedno,sam pravila, so le pravila..
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
saj bomo zmagal dvakrat slovake
cheer.gif

upam samo, da se igralci že v naprej niso predali . . .
uf-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ma če bi bla sam ena tekma, bi lahk rekl da je svašta možno, pa čeprav so precej boljši od nas.
Na 2 dobljeni pa lahk rečemo samo malo sutra. Res ne znajo z velko razliko zgubit, sam ni šans da si Slovaki bruke nardijo pa gredo B grupo igrat..
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Se bodo danes nasi spravili skupaj in zmagali, ali pa se bodo slovaki nad njimi znesli nad njimi za poraze na prvenstvu?

Upam na prvo, pricakujem drugo
wink-1.gif


Ostali?

LP
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Ima da zmagajo danes. . . sem si kupil sixpack
nahrung002.gif


ma po treh pirčkih mi bo itak vseen za rezultat
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Bomo petrado fasal, čeprav si želim nasprotno. Me pa čist boli k. kolk bo, ker svojo "sposobnost" so že pokazal

BTW: Kanada učeraj jedva Norvežane sesula..
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
če je to bila najboljša tretina na SP
crazy1.gif
.
lahko igrajo do srede zjutraj, pa ne bodo gola spacal
uf-1.gif

po moje najbolj da gremo spat
zmaga.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
meni se zdi smiselno, da bi zmanjšali grupo A iz 16 na 12 držav. Mi, Italijani, Francozi in mogoče še kakšnen nimajo tukaj nič za praskat. Tukaj se igra 4 razrede boljši hokej, ki jim te države pač ne parirajo. S(m)o pač tolk dobri, da vsako drugo leto izpademo in potem spet pridemo.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Uf kaksen poraz vceraj.

Se pa strinjam hooger - enostavno so prevelike razlike med ekipami. Jaz bi raje videl da je SLO v B skupini ker vsaj kaj igre pokazejo, tukaj so pa nasprotniki pac predobri in nemorejo nicesar pokazati.

Nevem kaj se vsi pizdite nekaj, glede na naso velikost, igralce in vse smo se dosti dosegli. Veliko vecjih in mocnejsih drzav igra v B skupini, tako da je ze to, da sploh igramo v eliti je velik dosezek. Itak se pa vedno selijo iz A v B tako da kaj drugega sploh ni bilo za pricakovati.

LP
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Se strinjam, "Nevem kaj se vsi pizdite nekaj, glede na naso velikost, igralce in vse smo se dosti dosegli."
Folku ni jasno da ne morš kr pridet v Kanado in sesuvat Američane in Kanadčane, ki majo absolutno večino v podpori s tribun. Res bi se lahko reklo, da so imeli smolo pri žrebu, če bi bile prve 2 tekme z Latvijci in Slovaki, bi mogoče lahko kaj več dosegli.
"Itak se pa vedno selijo iz A v B tako da kaj drugega sploh ni bilo za pricakovati." Te selitve iz A v B in iz B v A so res že kar tradicija. Škoda res, da je v hokeju toliko tradicionalnih zmagovalcev in poražencev in ne morš pričakovat, da bi kakšna Kanada igrala v boju za obstanek in naši v finalu. Seveda so posledično tekme nezanimive.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Manjse skupine bi morale biti pa bi bilo zakon
smile-1.gif


Glede same zanimivosti prvenstva pa dovolj povedo skoraj prazne tribune na tekmah... Pa ne mi zdaj da je povsem prazno zaradi NHL...

LP