(hokej) IIHF Svetovno prvenstvo Quebec 2008

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kot je Stare rekel...tako bedno niso že dolgo igrali, latvija nas je osramotila. Sram me je da sem ostal pokonci in čakal do 1:30 da bi gledal tekmo. Zakaj so šli v Kanado?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Kot je Stare rekel...tako bedno niso že dolgo igrali, latvija nas je osramotila. Sram me je da sem ostal pokonci in čakal do 1:30 da bi gledal tekmo. Zakaj so šli v Kanado?

Jaz sem pa vesel, da nisem vstajal ponoči in bom danes normalno funkcioniral na šihtu.
smile-1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
jst tudi. . me je še malo imelo zvečer, da bi si uro naštimal, pa sem mi je nekako kar zdelo kako se bo spacalo vse skupaj. . . škoda. takle mamo. vidi se dejanska vrednost naših "zvezdic"
uf-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
bonk.gif


Sej ne da bi kaj pričakoval, sam p. spet so kot ponavad lih tretjo tekmo najslabše igral. Vsaj prvo tekmo so čisto drugače igral, manj bedarij so počel.

P. samo 17 strelov, trojec R pa kot da ne ve kaj je hokej
bonk.gif
Raza je talal pake povsod, sam tm k treba ni šlo. Pr PP pa niso bli sposobni tut napada postavt.

Eh, da vidmo če majo kej v hlačah, sam se bojim da nas bo norveška stresla
grin1.gif
no če sploh dobimo njih..
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

P. samo 17 strelov, trojec R pa kot da ne ve kaj je hokej
bonk.gif
Raza je talal pake povsod, sam tm k treba ni šlo. Pr PP pa niso bli sposobni tut napada postavt.

zato se pa vedno znova kot lesiji vračajo domov pod mežaklo, kjer so bogovi. drugod pa samo sivo PODpovprečje. takih igralcev je zunaj kot listja in trave, pri nas žal ne. pa te beke stare 30 let in več gledamo, kako še drsat ne znajo
crazy1.gif
bi bilo bolje, če bi še ene dva tri mlade vzel v ekipo - Kovačeviæ, pa še kater bi si bolj zaslužil kot Varl, Kranjc, Rebolj . . .

če ne drugega, bojo pa vsaj največ med vsemi zaslužil za nastop na SP
rolleyes-1.gif
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
žalost, gledal dve tretjini, pol pa šel iz protesta spat - zdej mam pa v službi bolj težke veke

ne vem no, gledaš kanda-usa in laufa igra kot namazana - podaje točne, visok tempo, skratka užitek - pol pa tale naša žalost - kaj tretja, 15 liga. No ja, za klofat so še dobri, igre pa bolj malo
13.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Dobr primerjat njihovo igro z omenjeno tekmo kan-usa itak nima smisla. Tisto je čisto "drugi" svet. Mene samo razpizdi da so spet igral daleč najslabše lih tisto tekmo ki je štela nekaj..
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.765
2.053
113
za šankom
če so mislil tko igrat bi bilo vseeno če bi samo lixa poslali na led.bi vsaj dobil gol manj.2kazenska strela.pa to ni res.in potem je taka budala od varla kapetan jesenic
bonk.gif

niti dve podaji niso mogli skombinirati.pa ne da bi bili latvijci toliko boljši amapak naši so bili totaln podn.če bi bil namesto HZS bi jim spet skenslal pogodbe potem naj pa jokajo doma pred novinarji če upajo
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Dobr primerjat njihovo igro z omenjeno tekmo kan-usa itak nima smisla. Tisto je čisto "drugi" svet.

In ravno zaradi tega mi ni jasno, da kar vsi mislijo da moramo igrati med elito. Je mogoče bolje biti prvi ali drugi na vasi, kot pa da se ti smeje ves svet. Imamo Kopitarja in pogojno Kristana, ostali so samo navadni polprofiji. Taki igralci v Kanadi raje nehajo trenirat, ker so enostavno prezanič. Pri nas pa se jih kuje v zvezde.
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Dobr primerjat njihovo igro z omenjeno tekmo kan-usa itak nima smisla. Tisto je čisto "drugi" svet. Mene samo razpizdi da so spet igral daleč najslabše lih tisto tekmo ki je štela nekaj..

Ponavad je tako v vseh ekipnih športih v SLO. Ko pride do odločilne tekme, pušnimo... so pa redke izjeme
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Men je tut žač, da sm ostal pokonc. Gledu sm sicer celo tekmo, sam to res ni blo za nikamor. Ob bandi sploh ne znajo igrat, pa skoz neki haklat s palcami, valda da je takoj izključitev. Je pa res škoda da zmeri tazadno tekmo slabo igramo. Po tekmi s ZDA sm bil ful optimist, ker so res trdo in lepo igral. Zgleda se mal userjejo odgovornosti in priložnosti.
Ja mladi bojo mal mogl u tujino jt pogledat kako se hokej igra, za te je verjetno že mal prepozno. Pa ne v Avstrijo, ampak kam malo dlje.

ZDA: Kanada pa hudo k svinja. Res hud hokej, pa ful trd, skoz so se nabijal na bando, pa ful mal izključitev. Heathly pa itak bog!!! So me kr presenetl Američani, sam še vedno mislm da bo Kanada prvak.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Saj nevem kaj ste pricakovali? No, mogoce bi lahko igrali malo bolje, ampak glede na naso velikost (stevilo igralcev), nas HZS in novega trenerja, ki ze od samega zacetka deluje kot da nebi vedel kaj dela, ni bilo za pricakovati nic!

Sploh so pa razlike med ekipami prevelike. Jaz bi raje videl da nazadujemo in na prvnstvu igramo na zmage in ne za obstanek.

V nasi igri manjkajo dobri branilci, ce nebi nasi napadalci igrali samo v obrambi bi mogoce se kaj napadali, tako pa morajo v prvi vrsti braniti gol, napad je sele drugi na vrsti. Nobenih podaj od branilcev, nobenih strelov, samo prekrski.

LP
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Fantje to je naša realnost, na žalost. z dvema resnima kluboma od tega en nima nobenega podmladka, na žalost ne moremo uspeti.Imamo pa pač KOpitarja, Liksa in pa 3R. TI nekako lahko igrajo, stem da sta Rodaman pač razštelana na tem SP.
Po drugi strani je pa napadlcem težko igrati če sta dva v napadu. tako kot Murič ne more igrati v prevem napadu, tako tudi Polona v tej formi ne more igrati z Rodmani.

Zanimo je blo da so v 2/3 zmogli samo 7 strelov na gol. Beki so pa pač beki, za mene vsi zanič... ne vem pa ozadja zakaj sta ostala doma Budo in Pavlin..
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
JA saj pravim, ta cel prvenstvo smrdi. RRR niso igrali vec kot 1 mesec pred prvenstvom, pretnar v prvem napadu, poloncic v drugem... Ce bi bili vsaj 3je dobri napadalci skupaj bi se kaj bilo. Sploh pa nemorejo igrati brez bekov, ki bi branili gol in dajali ploscek naprej. Kaj se dogaja pri nas? Eno samo panicno izbijanje paka ven in pa prekrski.

Takle mamo, se vedno smo dobri gledfe na naso velikost, finance in nas hokej nasploh. Imamo dva kolikortoliko dobra kluba, kjer vec kot 50% opravijo tujci.

LP
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Juhu, za obstanek bomo igrali proti Slovaški!

To bo zbegalo Amere. "Oh, how can Slovakia have two teams? And they both suck."

Divizija B, here we come!
smile-1.gif