(hokej) IIHF Svetovno prvenstvo Quebec 2008

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Podalški bodo dons... čutm!
grin1.gif

Ce bi ti tako cutil stevilke za loto...
evil.gif


Drugace sem pa vesel da so rusi prvaki
nahrung002.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ma že če bi čutu športne stave tako, bi blo ql... samo k zmer čutm, k ni nč dnarja na expektu
tongue-1.gif


A je sploh kdo za Kanadčane navijal dons?
grin1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
KSZ:
Lep finale, hiter hokej, vrhunske poteze, borbenost in čvrsta igra, hkrati pa brez nepotrebnih pretepov.
Pa še pravi so zmagali
evil.gif


Mislim, da so Rusi povsem zasluženo zmagali. Še najslabše jim je kazalo v prvi tretjini, ko so imeli nekaj izključitev (kakšna tudi malo dvomljiva, vendar nič posebnega). Sicer pa so pokazali več, imeli pa tudi nekaj sreče, ki je potrebna.
Zanimivo se mi zdi, da Rusi niso pretirano grobi, pa vendarle se jim je že na prejšnjih prvenstvih primerilo, da so z izključitvami razbili svojo igro.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
res hud hokej so včeraj igrali oboji.rusi pa zasluženo prvaki.res majo odlične igralce.se mi zdi da je ruska liga že zelo blizu NHLa.bravo fantje
nahrung002.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Navijal sem za Kanado, ampak Rusi so zmagali zasluženo.

Razen v prvi tretjini, ko je bila Kanada boljša, so prevladovali Rusi. Izenačiti bi morali že v drugi tretjini, ampak paka nikakor niso mogli spraviti v mrežo.

V podaljšku se je Kanada zayebala sama, ne moreš pri igri 4 na 4 tvegat prekrška, sploh pa ne tako blesavega, kot si ga je privoščil Nash! Ko je nash odšel na klop, sem vedel, da bo kmalu konec s Kanado.

Sicer pa super hokej, hitra in zelo trda, hkrati pa fer igra!
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Ob takem hokeju ti je nažalost jasno zakaj so naši izpadli. Res škoda da ni več prenosev takih tekem pri nas po TV.
Sam že skoz navijam za Kanadčane, zato sm kr mal razočaran. Sicer pa Rusi zasluženo, prvi napad je res hud.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Tud jst sm že premišlal to, da bi mogli namest Mariota/Zvezde pojejo/As ti tud not padu/Zmagota Batine dat med vikendi zvečer eno tako kvalitetno tekmo
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Vsak vikend en finale, pa nima veze od kerga leta...
Res hokej tak da na rit padeš..
Nč zdej pa za en let mir oz EBEL liga
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Tko al tko bo zj 3 leta on glavni selektor. Prej se je skrival za drugimi zdej po pa le on glavni.
Selektor bi mogel biti izbran tako kot je rekel Kontrec:
"Selektor bi moral biti nekdo, ki ni obremenjen s preteklostjo in bi reprezentanco zasnoval na novo. "
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik raketa pravi:
"Selektor bi moral biti nekdo, ki ni obremenjen s preteklostjo in bi reprezentanco zasnoval na novo. "

cheer.gif
. . . in dat priložnost mladim, pa makar 3 leta igrali I.divizijo in preseratorje, ki hočejo ne vem koliko dnarja za igranje v reprezentanci lepo doma pustit.