Hofrov odganjalec mačkov

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Tale IZDELEK sem si jaz naštimal ko so nam kune hodile po dvorišču in nam nosile igračke od psov po celem dvorišču.Zvočnik sem celo vstavil v cev vendar je bilo po tem slišno tudi za mene.Kaj šele za naše Scoobydooje.Po tem je bil mir.Ponoči na timer vklopljen,zjutraj odklopljen.Drugače priporočam sprej ki odganjajo mačke, tudi to smo uspešno stestirali po zunanji fasadi kjer so mačkoni v nočnem času redno markirali.Za nekaj časa je pomagalo.


lp
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Moja ma neko zadevo iz Anglije, so ji macki hodili vsako noc praskat po avtu. Zdaj ima 2 senzorja in od prvega dne je mir. Ne bi mogu verjet, ce ne bi tega videl
smile-1.gif
ce koga zanima, lahko povprasam.
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Kar pozanimi se, prosim. Imamo tudi mi težave z mački, pa ni doslej še nič pomagalo, ne poper, ne razni odganjalci, niti curki vode.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
[cenzura] ga, nekdo pac ima lastnino, ki mu jo sosedov macek unicuje. In se jih da humano odgnati.

https://www.amazon.co.uk/PestBye-Battery-Operated-Cat-Repeller/dp/B004SGC75S

Tole ma moja. Narocila glede na odlicne ocene vsepovsod. Nadstresek je pokrit iz leve in desne strani, s prednje in zadnje pa ne. Po en senzor na vsaki strani in na avtu mackov vec ni bilo. Senzor lovi na cca 5metrov, ko zazna gibanje, zasveti modra lucka in pusti zvok. V glavnem v njenem primeru deluje.
 
22. jul 2007
12.801
1.316
113
123
Potem so bile pussy mačke
smile-1.gif
, pri nas so prvi dan še malo čudno gledale ko se je stvar prižgala, drugi dan pa so že okoli naprave ovohavale kaj je notri.
Zato sem tudi zadevo vrnil
tongue-1.gif
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Dvomim, da si kupil tule. Ta deluje vsepovsod, tudi pri meni. Na zalost je v pogonu cele noci, ker majo sosedi tudi po 10 mack in vec, ki ponoci seveda lutajo, praskajo avtomobile in scijejo na vrata.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
[cenzura] ga, nekdo pac ima lastnino, ki mu jo sosedov macek unicuje. In se jih da humano odgnati.

https://www.amazon.co.uk/PestBye-Battery-Operated-Cat-Repeller/dp/B004SGC75S

Tole ma moja. Narocila glede na odlicne ocene vsepovsod. Nadstresek je pokrit iz leve in desne strani, s prednje in zadnje pa ne. Po en senzor na vsaki strani in na avtu mackov vec ni bilo. Senzor lovi na cca 5metrov, ko zazna gibanje, zasveti modra lucka in pusti zvok. V glavnem v njenem primeru deluje.

Ta naprava iz amazona je isti šrot kot iz hoferja, tako da stran vržen denar.
 

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8
Ja, sej to je problem odganjevalcev, eni delajo, drugi ne, verjetno je tudi od mačkov odvisno, kakšno toleranco imajo, in če naročaš iz tujine, potem moraš biti prepričan, da bo delal, ker reklamacije izvajat in nazaj pošiljat ni prav fletno. Jaz imam že omenjenega Conradovega, ki deluje, in sem zelo zadovoljna z njim, ampak, kot rečeno, se bojim, da ne bo dolgo zdržal pod vremenskimi vplivi. Bom šla še po Hofrovega in bom poročala o delovanju. Če ne bo delal, ga bom pa nazaj nesla.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Potem so bile pussy mačke
smile-1.gif
, pri nas so prvi dan še malo čudno gledale ko se je stvar prižgala, drugi dan pa so že okoli naprave ovohavale kaj je notri.
Zato sem tudi zadevo vrnil
tongue-1.gif
Tako kot si ugotovovil sam da z napravo ni vse kot treba sem tudi sam in vse naše ter sosedove mačke, en od mačonov pa je celo napadel to napravo in smo se prav smejali ko je bil cel v nasršeni dlaki , očitno pa je tako da mačkom ne čistimo ušes in so nekatere celo slabo čuječe in zato je od vsake posamezne mačke odvisno kako bo reagirala.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik MojcaPokraculja pravi:
Ja, sej to je problem odganjevalcev, eni delajo, drugi ne, verjetno je tudi od mačkov odvisno, kakšno toleranco imajo, in če naročaš iz tujine, potem moraš biti prepričan, da bo delal, ker reklamacije izvajat in nazaj pošiljat ni prav fletno. Jaz imam že omenjenega Conradovega, ki deluje, in sem zelo zadovoljna z njim, ampak, kot rečeno, se bojim, da ne bo dolgo zdržal pod vremenskimi vplivi. Bom šla še po Hofrovega in bom poročala o delovanju. Če ne bo delal, ga bom pa nazaj nesla.
Iz tega Hoferjevega ne bo haska, bolje da nameniš denar še za enega iz Conrada pa bo , tudi znajo kar lepo komplicirat pri vrnitvi izdelka.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Muckom nastavi pesek, da bodo notri opravljali potrebo. Sploh nisem vedel, da bi mački kaj markirali. Saj niso psi.
Heh, pa še kako markirajo.
 

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Iz tega Hoferjevega ne bo haska, bolje da nameniš denar še za enega iz Conrada pa bo , tudi znajo kar lepo komplicirat pri vrnitvi izdelka.

Aja, a tebi so komplicirali? Jaz imam sicer namen takoj stestirati na mačkonu in če ne bo efekta tudi takoj nazaj nesti.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
[cenzura] ga, nekdo pac ima lastnino, ki mu jo sosedov macek unicuje. In se jih da humano odgnati.

https://www.amazon.co.uk/PestBye-Battery-Operated-Cat-Repeller/dp/B004SGC75S

Tole ma moja. Narocila glede na odlicne ocene vsepovsod. Nadstresek je pokrit iz leve in desne strani, s prednje in zadnje pa ne. Po en senzor na vsaki strani in na avtu mackov vec ni bilo. Senzor lovi na cca 5metrov, ko zazna gibanje, zasveti modra lucka in pusti zvok. V glavnem v njenem primeru deluje.

Ta naprava iz amazona je isti šrot kot iz hoferja, tako da stran vržen denar.

Seveda, stran vrzen denar. Si ga sprobal? Ce nisi, lahko preberes vsaj mnenja na amazonu in na pestbye. Ima odlicne ocene. In ce je na izgled podobno, se ne pomeni, da je enako. Pri moji v glavnem od takrat mackov ni vec na avtu, niti pri meni, ko ga mam oz. ko je ona pri meni. Ti pa kar naprej na pamet. Tu se moja debata neha.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Ne da se mi ga iti slikat ven kjer je nameščen in je seveda brez efekta niti se mi ga ne da pospravit stran, kot drugo pa sem ugotovil da se baterije skoraj ne napolnijo z tem nameščenim solarnim polnilcem, te vse napake so del te naprave ki je za nič-brez vsakega efekta.!!
Vse te naprave oddajajo isti zvok ki bi naj bil za muce nadležen, kake koli oblike je je v bistvu neučinkovit ker ga muce ignorirajo, na to vplivajo tudi moteči zunanji in notranji zvoki, šumi, sam sem testiral tega hoferjevega na dveh svojih mucah v notranjem in zunanjem prostoru vendar večkot to da je trznila ob vklopu signala ni bilo učinka niti ni zbžala ali se skrila v rug prostor in to je bilo v prostoru skoraj brez šuma,
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Tisti iz Hoferja je tudi po mojih izkušnjah za en qrac. Denar so vrnili brez problema.

Conradov dela, vendar sploh pozimi nenormalno troši baterije (9V). Edina rešitev je adapter iz 230V. Imam enega popolnoma novega, če kdo rabi.

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Muckom nastavi pesek, da bodo notri opravljali potrebo. Sploh nisem vedel, da bi mački kaj markirali. Saj niso psi.
Heh, pa še kako markirajo.

Odrasel 4 nožni generator dreka več kot pol metra visoko.
cry12bpy.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Hoferjeva zadeva preverjeno deluje.
zmaga.gif

Žena mi grozi z živčnim zlomom, ker baje nenormalno piska vsakič ko gre mimo.
shocked-1.gif


Jst sicer ne slišim nič in sem mislil, da zadeva ne deluje...
smile-1.gif