HDMI povezava in zvok

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Ne razumem več nič. Zvok je delal še včeraj, danes ne več. Wtf??

Prenosnik imam povezan s HDMI kablom na TV. Zvok je še včeraj na TV delal, danes ne več. Slika je ok. Zvok na prenosniku je, na TV ga ni. Kabel je v redu, sem poskusila še en nov kabel. Torej, če izključimo kabel in prenosnik, je vzrok težave TV, ali ne? Kaj je lahko problem??
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Velika večina uporabnikov se sploh ne zaveda, da vsaka posodobitev windowsov prinese s seboj izboljšave, pa tudi kup hroščev in težav. Ravno zato imam jaz Win 10 še iz leta 2017, posodobitve izključene, antivirus izključen. Pa kljub googlanju nimam nobenih problemov. Treba je pač vedeti, kje in kaj klikaš.
Jaz bi rekel, da je kakšna posodobitev kriva za nedelovanje, sploh če imaš naštimane posodobitve v ozadju. Lahko pa ti je šel tudi HDMI vhod na TV. A na pamet je to težko ugotoviti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Velika večina uporabnikov se sploh ne zaveda, da vsaka posodobitev windowsov prinese s seboj izboljšave, pa tudi kup hroščev in težav. Ravno zato imam jaz Win 10 še iz leta 2017, posodobitve izključene, antivirus izključen. Pa kljub googlanju nimam nobenih problemov. Treba je pač vedeti, kje in kaj klikaš.
Jaz bi rekel, da je kakšna posodobitev kriva za nedelovanje, sploh če imaš naštimane posodobitve v ozadju. Lahko pa ti je šel tudi HDMI vhod na TV. A na pamet je to težko ugotoviti.
Ja sr*nje, res se je delala posodobitev. Zna biti tole. In kaj naj zdaj? ‍♀️
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Velika večina uporabnikov se sploh ne zaveda, da vsaka posodobitev windowsov prinese s seboj izboljšave, pa tudi kup hroščev in težav. Ravno zato imam jaz Win 10 še iz leta 2017, posodobitve izključene, antivirus izključen. Pa kljub googlanju nimam nobenih problemov. Treba je pač vedeti, kje in kaj klikaš.
To je najhujše, ko misliš, da veš, ampak nimaš pojma. Ne rabiš klikat in te najdejo z odprtimi vrati. Tudi veš ne, da se kaj dogaja v ozadju.