Gumijasti škornji

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.254
113
Pozdravljeni,

Tanima me kje imajo največjo izbiro gumijastih škornjev ?
Po možnosti MB ali okolica.

Lp
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Glede na to da nismo v angliji najbrž nikjer nimajo več kot sortimant enega proizvajalca!;)

Mogoče kakšne prodajalne z delovno obleko/obutvijo, tam je še največ opcij da najdeš več znamk. ZAVAS npr. imaš v MB in imajo odlične Bekina škornje (če iščeš kvaliteto in ti ni škoda dat malo več).
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Baumax, Merkur, Leclerc, kaka vrtna trgovina - malo bolj definiraj gumi škorenj.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.254
113
Prvič kupujem škornje, vem pa da jih rabim za prehrambeno industrijo, in da morajo biti protizdrsni. Pa so me prosili če si sam kakšne nabavim, ker trenutno nimajo tako velike številke na zalogi (Rabijo kak teden da nabavijo).

menjava službe.

Baumax, Merkur, Leclerc, kaka vrtna trgovina - malo bolj definiraj gumi škorenj.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Tole imaš na zalogi skoraj z vsemi številkami v MB (qlandia). Imaš enake tudi namenske za prehrambeno industrijo - bele barve (klik) samo boš moral naročit (lahko pa pomeriš tiste "zelene" ker so iste številke).

Če rabiš za delo v hladilnici kupi verzijo ki ima debelejšo izolacijo, če rabiš zaščitno kapico imaš tudi take, če rabiš zaščitni podplat tudi taki obstajajo. Skratka en kup variacij je varnostne zaščite, ponavadi se zahteva v firmi kjer delaš nek standard (S4, O4, S5, ...) in glej da tisto kupiš da ne boš 2x kupoval.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.254
113
Hvala, sem našel ene ki jih celo izdelujejo v moji številki :)



Tole imaš na zalogi skoraj z vsemi številkami v MB (qlandia). Imaš enake tudi namenske za prehrambeno industrijo - bele barve (klik) samo boš moral naročit (lahko pa pomeriš tiste "zelene" ker so iste številke).

Če rabiš za delo v hladilnici kupi verzijo ki ima debelejšo izolacijo, če rabiš zaščitno kapico imaš tudi take, če rabiš zaščitni podplat tudi taki obstajajo. Skratka en kup variacij je varnostne zaščite, ponavadi se zahteva v firmi kjer delaš nek standard (S4, O4, S5, ...) in glej da tisto kupiš da ne boš 2x kupoval.