Gulliverlandija

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Pozdravljeni,

Jutri, v soboto, bi družino peljal na en daljši izlet. Ker sta otroka stara 7 in 10 let, sem razmišljal, da bi bila zanj zelo primerna Gulliverlandija.
Sedaj me pa zanima, ali je kdo že bi tam v soboto? Namreč, lansko leto smo šli neko soboto v Gardaland in večinoma časa preživeli v vrstah za atrakcijo. V glavnem, nismo imeli skoraj nič od Gardalanda.
Al nas lahko tudi v Gulliverlandiji čaka kaj takega? Ali se splača it?

Lp
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Mi smo bili lani in sicer med tednom. Šele popoldan se je malce zgostilo, ostalo ni bilo panike.
Sem na bi šel med vikendom, nimam pa praktičnih izkušenj, tako da naj to kdo drug napiše.
Je pa en dan več kot dovolj, ker je zadeva dokaj majhna, ampak našima je bilo vseeno fajn. S tamalim sva se na koncu kar samo še z gokarti vozila
smile-1.gif
.
Pa splača se it še na plažo v Lignanu pogledat. Mi smo bili eno uro prej tam in smo se šli še tja sprehodit.

PS: ne pričakovat Gardalanda
wink-1.gif
.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Hvala za informacijo. Ravno to sem želel še vprašati. Ali je dovolj časa še za na plažo skočiti?
A gokarti so v ceni?
Problem je služba, ki nama redko omogoča prosti dan med tednom. Tako, da ostanejo vikendi
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Park je odprt od 10.00 do 18.00, tako da imaš in prej in potem čas za plažo
smile-1.gif
. Meni je bil prav super sprehod.
Gokarti so noter ja, samo to gre ene 25km/h, tako da ne pričakovat norenja
wink-1.gif
...
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Super. Imam hčerki, tako da bo tudi 25 km/h za niju dovolj. Jaz bom pa tudi zdržal
smile-1.gif

Upam samo, da ne bo milijon Italjanov.

V Gardaland pa nikkdar več med vikendom. Bilo je proti koncu oktobra, sobota. Do 18.00, ko so ga zaradi mraka zaprli, smo bili na 4 neatraktivnih atrakcijah. Večino časa smo stali v vrstah. Škoda denarja in časa. Je bilo pa bolje naslednji dan v živalskem vrtu.

LP,
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Da ne nacenjam nove teme, je v italiji se kaj zanimivega za en dan z otroci ? Tam do 3h voznje max.