GoT

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Pa za une ka smo spremljali zgodbo, odličen razvoj mnogih karakterjev in njihove izjave ter logično pričakovali, da ima vse skupaj nek namen oz. smiselen zaključek.

Za tiste, ki pa očitno imajo lajf in niso sposobni smiselno povezovati videnih in slišanih zadev pa je bila očitno ta blamaža povsem sprejemljiva. Tudi prav, vsakemu svoje.
Kaj, a te mal hebe, da si skakal in paničaril okol spoilerjev za brez veze? Dej se zresni no, pa ne jokajte že enkrat okol tega.

Zadeva se je zaključila čist točno tako, kot se te mega produkcije zaključijo, na hitro in v filmskem stilu. Dec pa nikol ne bo zaključil sage v pisani obliki, je žal prestar za to in tako sago smiselno in pravilno zaključit rabiš dve življenji, ne samo enega. Sej verjetno nisi pričakoval od zavaljenega starčka še petih knjig.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Nope, nč bat, nč me ne hebe. Se mi zdi pa izjemna škoda, da je bilo vloženega toliko truda v vse sezone prej pa da se tako zaserje konec z zadnjo. Tak konec ni bil potreben in je prišlo do njega zgolj in samo zaradi enega, večini znanega razloga. Na hitro in v filmskem stilu je rekel, lol. Ja, po klasično filmsko nesmiselno z mnogo WTFji, to pa ja.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Se pa strinjam, da bi komot nardil lani 8 sezono, ki bi jo zaključli z bitko vseh bitk in letos zaključli z 9. Fer in pravično bi bilo do takšne sage. Mi je pa zelo všeč the mad Queen twist, ki to v bistvu sploh ni bil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Topšit zadeva, priporočam :cheer:

Proof that HBO can make awesome shows with amazing endings
aD1Ljpw_700bwp.webp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mislim, da je vsem nam prišla ta serija tako globoko do živega, da se enostavno ne moremo sprijaznit, da je konec..posledično zaradi teh frustracij ne sprejemamo kompromisov in sedaj v paniki iščemo samo slabosti z namenom ublažiti bolečo izgubo in zavedanje, da ponedeljki pač ne bodo nikoli več to kar so bili!

Meni je bila čisto korektna tudi ta zadnja sezona in jim ne zamerim ničesar. Užival sem od prvega do zadnjega dela. Če serije še nebi gledal, je zelo verjetno, da je zaradi tega gneva, ki se sedaj zliva po forumih na račun te zadnje sezone, sploh nikoli nebi niti začel gledat, kar pa bi bilo zelo krivično... :rolleyes:
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
Mislim, da je vsem nam prišla ta serija tako globoko do živega, da se enostavno ne moremo sprijaznit, da je konec..posledično zaradi teh frustracij ne sprejemamo kompromisov in sedaj v paniki iščemo samo slabosti z namenom ublažiti bolečo izgubo in zavedanje, da ponedeljki pač ne bodo nikoli več to kar so bili!

Meni je bila čisto korektna tudi ta zadnja sezona in jim ne zamerim ničesar. Užival sem od prvega do zadnjega dela. Če serije še nebi gledal, je zelo verjetno, da je zaradi tega gneva, ki se sedaj zliva po forumih na račun te zadnje sezone, sploh nikoli nebi niti začel gledat, kar pa bi bilo zelo krivično... :rolleyes:

ja to bo, izguba in terapije..a si čorav? Dejstvo je da so fakdup celo sezono s tem hitenjem pa se ne zgovarjat na ljubitelje serije. Od tod tudi ocene. najbolj gnile daleč naokrog...HBO pa že dela na 5 (PET!!!) spinofov....verjetno bo bolj bogo vse skup, v glavnem nič ne pričakujem.

Še to prva dva dela 8. sezone sta še nekak obetala, da ne bo vse skupaj instant zadeva potem pa je šlo strmno navzdol in to povedo tudi ocene.
https://www.imdb.com/title/tt0944947/episodes?ref_=tt_ov_epl

jaz bi sicer dal še nižje ocene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Matr si sfrustiran, dej zadihaj mal in pejt na sonce ;) In nisem čorav, imam pa svoje mnenje, katerega mi ne moreš spremenit, pa če se na trepalnice mečeš. Zgleda da je moj IQ tako nizek, da pač ne dojemam te strašanske katastrofe zadnje sezone :eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce in Garfildd

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
Matr si sfrustiran, dej zadihaj mal in pejt na sonce ;) In nisem čorav, imam pa svoje mnenje, katerega mi ne moreš spremenit, pa če se na trepalnice mečeš. Zgleda da je moj IQ tako nizek, da pač ne dojemam te strašanske katastrofe zadnje sezone :eek:
itak da ne razumeš. Tako kot pri vseh stvareh je tudi pri filmu potrebno pazit na vse aspekte da je film ali nanizanka mojstrovina...režija, slika, scenarij, podajanje zgodbe, učinki,glasba, zvok itd itd. če nekaj od tega manjka ali pa je celo katastrofa, vse skupaj pade vodo, in je bolje da sploh nebi snemali. To se je zgodilo z got sezono 8.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho in Janch

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Pa resno. Si ti res mislil, da bo tole na nivoju?
V šestih epizodah zaklkučit ves krep, ki se je dogajal, pa še to spektakularno. No go. Tud stari ne bi napisal več kot eno knjigo, tko da bi v vsakem primeru ostalo nezaključeno.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Pa resno. Si ti res mislil, da bo tole na nivoju?
V šestih epizodah zaklkučit ves krep, ki se je dogajal, pa še to spektakularno. No go. Tud stari ne bi napisal več kot eno knjigo, tko da bi v vsakem primeru ostalo nezaključeno.
Nekaj minut rabiš, da jih vse pobiješ.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
bolje bi bilo, da bi v prvem delu padel asteroid-prerokba nekardečalisa, pa bi bilo :D bolj realno. :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Hiter 7min povzetek 8 sezone GOT. Priporočam ogled vsem, predvsem pa tistim, katerim se je zdelo v 8. sezoni vse ok in sprejemljivo in se niso čustili prikrajšane zaradi nerazumljivih nelogičnih dogodkov, nezaključenih zgodb, ki so se prej počasi pletle kar 7 sezon ter karakterjev, ki so se kar naenkrat obnašali kot da so dali čez lobotomijo in niso več iste osebe kot prej.

 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.197
113
Obstajajo, obstajajo.


treba je it skupinsko tožit HBO, da so nas nategnili in da nam vrnejo naročnino za HBO za vsa ta leta, k smo jo mel, ker smo bli fani GOT!


aja, nisem mel naročnine na HBO, sem DL serijie... o.k. pa saj so reklame ble vmes, so dobil dnar za to...
aja, tud reklam ni blo vmes...

hmm.... pol pa res ne vem zakaj se kurčim :confused:



lahko bi še vsaj ene tri sezone naredili iz vseh teh zgodb, v bistvu bi lahko v neskončnost delali, saj ni pravila kdo preživi in kdo ne...

Move on people, get out winter is over :valjamse: