GoT

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Nekateri hocejo odgovore! :evil: iz slotecha:

Bran je res neuporaben. Verjetno bi bilo bolje ce bi ga Nightking v zadnjem prizoru epizodd ubil, potem pa v uvodni špici uleti Arya/Jon in potamani Nightkinga.

Zakaj se ne držijo nekih pravil? V prvi bitki z lanisterji so postavili pravila koliko je uporaben zmaj. Ko Dany reši ekspidicijo za zidom se tega nekako še držijo, potem pa učinkovitost oz. borbena sposobnost niha kot razpoloženje bipolarnika.

Love story Jon/Dany... ne vem no, moj čevelj in nogavica izžarevata več čustev. Vsi smo čakali par let da se spoznata in kresneta, potem pa tako žalost.

Prerokbe... kdo je sedaj obljubljeni princ? Arya, jon?

Kako bodo zaključili zgodbe nekaterih likov? Kaj se je zgodilo z peščenimi kačami ki so bile ujete? Kaj je z mulcem ki je prisesan na joško v Dolu? Kje je una mala ki je vlekla Brana izza zidu? Kaj se je zgodilo s tisto severno hišo ki je prelomilo obljubo in se ni prišla boriti z hodci? Kaj bo sedaj počel Samwell - bo šel na dieto ali se vrne domov preganjat služkinje? Kje je Genry - z vojsko ga nisem videl. Yara - njena zgodba je koncana? In kje je Podric?


Saj še ni konec :p
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Zadnji del bo dolg 3 uri minimalno, če mislijo vse na prestole dat, se poročit ostalo pa pobit.
Kaj pa če bo 9 serija :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
av8BOdZ_700bwp.webp
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Dokaj pričakovan in zadovoljiv konec. Mi je kr žal da so moral zakljucit serijo ampak je bilo to potrebno in na koncu če mene vprašaš precej zadovoljivo.
Jaz sm prebral prvo knjigo ze isto leto ko je vn prišla in nekak stekam da se to ne more vlect. Sm eden redkih ljudi očitno ki ne mara primerjat televizijo z knjigo. Mi je Jasno da je težko knjigo spravit na ekran. Sploh nekaj tako zahtevnega.
Serija je bila super. Konec tudi.
Čakamo naslednjo knjigo!!
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Iz tega konca lahko naredijo vsaj po 5 sezon serij arye, jona, sanse in brana.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Glede na tisz zaj3b s starbucksovim lončkom bi pričakoval morebiten dodaten pregled zadnjega dela ampak ne, zakaj le, kot da je možno, da se tak fail ponovi.

Well....... :aplauz:

GOT_fail_S8E6.jpg
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Sem pogledal.... ajde še kar ok. Sem pričakoval malo več preobratov na koncu in nekaj več akcije
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Vidim da nima noben jajc napisati : NE GLEJTE ZADNJEGA DELA! ker vam bo zasralo vse lepe spomine na serijo in vzbudilo slabo vest zaradi zapravljenega časa.

cel genocid so naredili, ne vem v čem je problem, da bi pobili še zadnje preživele vidnejše akterje.
OK, strinjam se z ustoličenjem zadnjega kralja, naj živi, to mi je edino prav.
Cersei si ne zasluži smrti ampak bi jo izročil Dothrakim na dolgoletno prisilno zadovoljevanje njihovih najnizkotnejših potreb, se prav -čim daljše življenje bi ji namenil.
Tyriona bi še postavil za kralja plemena potrebnih ,,Amazonk,, znanih pridelovalk vina,
Edini happyend bi mogoče dal Aryi tako da bi pristala na snubitev....pa okroglo mesnato ritko več kot samo za trenutek bi lahko pokazala

Ostale, bi morali vse pobit, pa bi blo to TO!
...nej se gonjo nekam, šalabajzeri pocerski
 
Nazadnje urejeno:

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ja lahko bi se bolj potrudili. Happy end res ne paše v got.

Druga varianta na sliki bi bil tud precej boljši konec.
57DDCE57-F4ED-4CA0-B4B3-F39B7DD8A8DA.png