GoT

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
ja tole njegovo roko sem tudi sam opazil, mislim da še v drugih scenah.. kr naenkrat je potem bila zlata nazaj.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Daenerys bo mrtva od Arye zraven bo še mali šel v večna lovišča. Snow bo še kot zmagovalec nazaj na sever, kjer bo kralj ostal. Arya bo odšla po svoje. Ta druga sestra pa se bo hmhmhmh poročila že kr z enim :D.
Moje videnje :D
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Me zanima če se bo v zadnjem delu še kaj vmešavala Yara Greyjoy, a bo ostala tam in ''mirno'' živela dalje :sprasujemse::sprasujemse:
Drugače pa še slab teden in bo vse jasno kako in kaj :)
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Včer sem bral eno dobro “teorijo”. Ne glede zgodbe ampak glede zadnjih dveh sezon.

Ta dva ustvarjalca sta najverjetneje dobila od nekoga konec, ki ga moreta nardit (najverjetneje GRRM). HBO jima je rekel, da se ne mudi, da dobita dnar, da lahko nardita več delov (valjda, če je serija molzna krava), ona dva greta pa zdaj na Star Wars in si samo želita čimprej končat pa se jima jebe za vse skup. Zato pa je zdaj zadnji dve sezoni vse skup bol tk tk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
ja, ker zatemni se, pa naslednji kader, namesto da bi se zadeve dokončale v pripovednem slogu. Tale dva bosta končala kariero počas...SW so itak tud zajebali...tako da...samo vprašanje časa.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Kdaj je zadnji del? Zdele nekaj gledam in piše 14.5. A je to možno da danes??
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Aha napaka :) sem napačni datum gledal. Drugače bi se že danes izštekal od neta zaradi spoilerjev :)
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
Nekateri hocejo odgovore! :evil: iz slotecha:

Bran je res neuporaben. Verjetno bi bilo bolje ce bi ga Nightking v zadnjem prizoru epizodd ubil, potem pa v uvodni špici uleti Arya/Jon in potamani Nightkinga.

Zakaj se ne držijo nekih pravil? V prvi bitki z lanisterji so postavili pravila koliko je uporaben zmaj. Ko Dany reši ekspidicijo za zidom se tega nekako še držijo, potem pa učinkovitost oz. borbena sposobnost niha kot razpoloženje bipolarnika.

Love story Jon/Dany... ne vem no, moj čevelj in nogavica izžarevata več čustev. Vsi smo čakali par let da se spoznata in kresneta, potem pa tako žalost.

Prerokbe... kdo je sedaj obljubljeni princ? Arya, jon?

Kako bodo zaključili zgodbe nekaterih likov? Kaj se je zgodilo z peščenimi kačami ki so bile ujete? Kaj je z mulcem ki je prisesan na joško v Dolu? Kje je una mala ki je vlekla Brana izza zidu? Kaj se je zgodilo s tisto severno hišo ki je prelomilo obljubo in se ni prišla boriti z hodci? Kaj bo sedaj počel Samwell - bo šel na dieto ali se vrne domov preganjat služkinje? Kje je Genry - z vojsko ga nisem videl. Yara - njena zgodba je koncana? In kje je Podric?