Gostišče v MB ali okolici

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Kam v Mariboru ali okolici povabiti par ljudi za roj.dan?
Gostilna Pec, Novi Svet in Millenium so že stalno "na sporedu" in bi rada kam drugam.

Kaj mi priporočate v tem rangu?

Hvala
roza.gif
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Hm, sicer ni čisto v rangu, ampak ti vseeno predlagam ker so nas zelo presenetili. Slow food pri Šikerju. Odlična izbira hrane in vin, kelner je šolan somelie in neverjetno dobro pozna vina, ki jih streže.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Tudi moj glas za Šiker. Vedno se radi vračamo. Nisem pa za slow food. Not my style. Ampak imajo za vse okuse.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Točno Vnuček, dobro je bilo edino kelnar, mislim da je kar lastnik stregel je preveč govoril. Hrana in izbor vin pa je bil dober.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
A ni restavracija Vnukec?
Za Rožmarin v centru Mb se slišijo dobre besede!
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Ma, pri Šikerju smo dostikrat.

Zanima me, če dko od vas pozna gostišče Vnuček?

Slabšega lososa kot tam še nisem jedel.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Rožmarin je pa eno sranje od sranja. Tako zanič kot sem jedel tam še nisem jedel. Edino izbiro vin imajo dobro, to pa je tudi vse.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.170
2.267
113
Rožmarin ima dobra vina, se strinjam, hrana pa ravno ni neka vrhunska, niti porcije.. Več ali manj se not nabirajo Mariborske phederčine... Na živce mi tudi gredo njihovi "pravljični" opisi jedi in vin... Gledam določeno vino iz Slovenskih goric in spodaj piše "s pridihom južnega sadja"... wtf, kaj je južno sadje nardilo Slov. goricam in tramincu? Fajn je edino pri njih, ko kakšna znana kulinarična hiša gostuje, kot je npr. bila letos hiša Franco iz Idrije... Drugač pa jaz tja nekoga ne bi vozil jest... Vnukec ni slab, ni pa nešto.. Moraš prvo napisat kakšna vrsta jedi te zanima pa ti bomo lažje znali svetovat... Šiker ni slab!
 
Nazadnje urejeno:

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Citat:
Več ali manj se not nabirajo Mariborske phederčine..

grin1.gif


Sem vedel,da bom mimo pihnil, ker nisem pristaš hrane še najmanj pa gostilniške
redface-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Uf ta tud seka. Od moje najljubša gostilna v Sloveniji. Pa še okoliš je lep. Ne bo vam žal. Sem že mislil priporočat prej samo je na Rogli oz. pod...
smile-1.gif


Aja govora je o številki 2 na tem zemljevidu. Turizem in gostinstvo Smogavc in ne hotel spodaj.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
To je to ja. Ja jaz se ne spomnem, da kaj ne bi bilo dobr. Jaz sem jedu ribe in bifteke in je blo vse odlično. Pa seveda kakšna gobova juhca... Klasika.
smile-1.gif
Je pa v cenovnem rangu tistih, ki smo jih našteli (Šiker, Pec, Novi svet...)
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Bili sinoči kar pri Vnukecu (je deževalo, pa se nam ni dalo voziti dlje).
Moram pohvaliti njihov domači narezek in domačo jetrno pašteto!! Prav tako lisičke s čebulo in jajci.
Posebno dober pa je bil njihov domač višnjevec
evil.gif


Tudi postrežba je zelo solidna ... cene pa ne pretirane.