GoOpti-nizkocenovni prevozi

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
NI si vzel toliko rezereve, za mednarodne lete je super, če si vsaj 2 uri prej na letališču. Oni so štartali 5 ur prej, s pobiranjem nekoga drugega realno 4,5ure prej, torej 2,5 uri za vožnjo. S kombijem si težko v dveh urah iz LJ v Benetkah na letališču.

Je pa res, da bi si jaz probal drugje zrihtat prevoz, če bi mi ga ponudili tako pozno. JE pa tudi vprašanje, kdaj je dobila potrdilo, kdaj dejansko kombi štarta, ker kot vidimo iz prejšnjih odgovorov, pogosto dobijo sms ali mail kak dan prej. Vsak pa tudi nima nekoga, ki ga bo vozil do Benetk.
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Pri Goopti prijavi je potrebno izpolniti najkasnejši sprejemljiv prihod na letališče. Jaz vedno napišem vsaj 3 do 4 ure prej, za vsak slučaj. Rajši čakam na letališču kakšno uro, kot pa živčna v avtu
smile-1.gif

Točen odhod pa res zveš šele 24 ur prej, zato pa je nizkocenovnik.
 
19. jul 2007
2.765
1.495
113
Nekajkrat smo šli GoOpti VIP, brez posebnosti in pripomb. Točno tako kot je bilo dogovorjeno (pobrali na dogovorjenem mestu na minutko točno, predlagana ura je bila naša), prišli ob pravi uri, cena tudi ugodna.
Nismo pa nikoli šli klasičnega GoOpti nizkocenovnega prevoza (smo pa pri VIP-u enkrat pobrali na letališče in nazaj potnike, ki so šli z istim letalom kot mi in so imeli nizkocenovni GoOpti, tistim se pa je lahko smejalo).

PS: Kar se tiče Benetk in J. Amerike, deluje mi bolj kot slabo načrtovanje poti, kot pa krivda GoOpti in pa jasno tudi veliko smole (zaradi takih zadev jaz tudi nikoli ne grem na povezane let z nizkocenovniki, ampak vedno na eno karto, kadar je treba prestopat)
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Jaz nebi nikoli pristala na tako pozen odhod. Ampak razumem, pač si zaupala prevozniku.
Si pa zelo skulirana, glede na to, da si zamudila let v J Ameriko. Jaz bi znorela
tongue-1.gif
 

poppoptnik

Zelenc'
11. jan 2013
3
0
1
Tudi jaz imam čisto ok izkušnje z njimi. Je pa res, da je bolje, da ne špekuliraš z uro ker se ti lahko maščuje.
Imajo pa z agencijo Potujnekam narejeno novo rezervacijski aplikacijo, kjer lahko plačaš po predračunu, brez registracije in kartice. Cool... www.potujnekam.com/goopti/