Google Pay

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Prijateljica je skušala dodati debetni MC od NLB. V postopku avtentikacije je postopek po nesreči prekinila. Sedaj ji pa že nekaj dni javlja, da te kartice ne more dodati. Ali je za to kaka rešitev?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.378
5.414
113
Naj pogleda med kartice, ce ni slučajno ze dodana, veprav postopek ni koncan. La naj nadaljuje, ce lahko ali odstrani in zacne znova
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Hm, a se mi zdej splača potem pri NKBM odpret nov račun, in profitirat pol leta al kok je že, zaston vodenje računa :)
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.648
1.002
113
Banko se ti na splošno skoraj vedno splača zamenjati, ker jih lojalnost strank ne zanima in dajo ugodnosti le novim strankam. Razen če imaš kredite, potem je težava.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
Aplikacija izpolnjuje visoke varnostne standarde in je brezplačna za uporabo. Plačevanje z Google Pay deluje na principu tehnologije NFC za brezstično plačevanje. Funkcionalnost brezstičnega plačevanja bo za uporabnike mobilnih naprav Android do 31. 12. 2023 še vedno na voljo tudi v mobilni denarnici mDenarnic@. Po tem datumu brezstično plačevanje z denarnico mDenarnic@ ne bo več mogoče. Ostale funkcionalnosti mobilne denarnice mDenarnic@, kot so Flik, varno potrjevanje spletnih nakupov idr., ostajajo nespremenjene in jih lahko uporabljate kot doslej
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.752
114
63
Aircash pospešeno dela na tem, da boš lahko dodal njihovo kartico v Gpay.
Kupiš jo na vsakem Petrolu in 3dva Trafiki. Jaz jo uporabljam predvsem za splet in tujino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jurci

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.352
379
83
Podpora za Google Pay prihaja tudi na Delavsko hranilnico.

Spoštovani uporabniki DH Denarnika,

veseli nas, da vam lahko sporočimo odlično novico!

Nadgrajujemo mobilno denarnico DH Denarnik in pri tem uvajamo možnost plačevanja z uporabo Google Pay™.

Hranilnica bo nadgradila mobilno denarnico DH Denarnik in pri tem uvedla možnost plačevanja s karticami z uporabo Google Pay. Nadgradnja bo potekala postopoma, s pričetkom predvidoma naslednji teden.

Brezstična plačila s karticami v DH Denarniku boste tako izvajali s storitvijo Google Pay, ki je umeščena v mobilno denarnico hranilnice, enako možnost plačevanja z DH karticami pa samostojno nudi tudi Google Denarnica.
 

Podobne teme