Google maps/navigation - še vedno ni za Slovenijo?

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Prikaz trenutne hitrosti se pojavi le, ko je vključena navigacija do cilja?
Bolj priročen bi bil stalni prikaz.
Podobno je tudi za radarje. Mislim, da nas je že precej pisalo, da naj te stvari počne stalno. Upam, da bodo to uredili poleti, ko pride novi Google Assistant. Če sem prav razumel, bo imel vgrajen Android Auto app (ki se poslavlja) in tam naj bi to delovalo samodejno. Upam.

Pri radarjih še čakamo, da napolnijo bazo :)
Včeraj sem za nekaj fiksnih lokacij pritisnil tisti REPORT SPEED TRAP. Ga nariše in zraven napiše, da je javil 1 uporabnik. Ne vem pa, koliko časa potem to drži, ker je bolj v smislu začasne radarske kontrole. Ko sem se vračal, ni bilo več oznake. Sedaj ne vem, ali je treba to večkrat ponavljat (in več uporabnikov) ali imajo za polnjenje fiksnih drugo logiko.
Prav tako je zanimivo, da ima neko časovno omejitev v kateri lahko javiš le x teh radarjev. Na moji poti so bili trije v dokaj kratkem intervalu, pa mi je pri tretjem že osivil gumb (z nekim obvestilom), vendar je po nekaj minutah spet bil omogočen.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
google maps opozorila.png


Na Androidu so sedaj dodali še dodatne možnosti, kaj lahko prijaviš.
 
22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
Prikazovanje res ni sveže, je pa dodajanje radarjev in zastojev s strani uporabnikov, kopirano iz Waze apk.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Tudi to sem jaz že imel preko poletja. V tem tednu pa smo dobili še nekaj dodatnih možnosti (ovira na cesti ...).
Da ne bo zamere - nič ne sitnarim :)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
pa koliko klikanja to vzame? in to med voznjo?

a za radar prijavit se parkiras zraven in pol prijavis?
 

darkside

Pripravnik
30. apr 2015
111
5
18
slovenija
androidvodici.blogspot.com
Google maps mi ni ravno uporaben. Če že uporabljam potem v kakšnem mestu, da lažje kaj najdem. Da si pa izven mesta pa ni šans. Raje Garmin.
Za hec sem nedolgo nazaj probal od doma do ene koče, ki je par km oddaljena. Če bi šel po poti kjer me je vodilo bi pol avta na tistem kolovozu pustil. Moram s kakšnim here še primerjat. Ampak dokler še imam Garmina ne bo problemov. Če kakšnega naslova ni, si pa na koncu pomagam z Gmaps.