Google Calendar

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Pomoje se zaenkra še ne da. Ker bi že na začetni strani to promovirali
smirk-1.gif


lp
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Da se, ampak samo s koledarjem v iPhone-u.
smirk-1.gif


Drugače pa jaz uporabljam kar mobilno verzijo. Sistem zelo dobro prepozna, kaj želiš... samo napišeš npr.: "Sestanek Blabla Friday 19:00" in bo avtomatsko ustvarilo nov dogodek ob izbranem času.

Minus je samo, da ne moreš pregledovati koledarja in popravljati vnosov. Upam pa, da bo kmalu sledila kakšna Java aplikacija ala Gmail Mobile.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Izgleda obetavno in nekaj podobnega tudi pričakujem od Googla.


Problem je v tem, ker ne podpira več koledarjev... jaz imam stvari lepo posortirane.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Poleg bančnega računa, davkarije, ocen na faksu in elektronske pošte na internetu naj se sekiram še zaradi tega, kaj bi lahko bilo če en hacker vdre v sistem in ugotovi kje in kdaj imam jutri kosilo?
smile-1.gif


Poleg tega je zadeva dosegljiva od kjerkoli in je precej varna pred strelami in đankiji.


Ne zaenkrat se še ne sekiram. Razumem pa, zakaj bi se lahko. Ampak po mojem še nismo tako daleč.
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Poleg bančnega računa, davkarije, ocen na faksu in elektronske pošte na internetu naj se sekiram še zaradi tega, kaj bi lahko bilo če en hacker vdre v sistem in ugotovi kje in kdaj imam jutri kosilo?
smile-1.gif


Poleg tega je zadeva dosegljiva od kjerkoli in je precej varna pred strelami in đankiji.


Ne zaenkrat se še ne sekiram. Razumem pa, zakaj bi se lahko. Ampak po mojem še nismo tako daleč.

Podpis. Ne vem od kod toliko ljudi paničari zaradi Calendarja, in to celo uporabniki Gmaila.
wink-1.gif