Goljufija na forumu Planet Tuš ali fovšija?!?

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Kokr sem preletel je en, ki je delal na planetu Tuš, podelil nagrado (MacBooka?) pri nagradni igri svoji punci. Nič novega pač nategnil je Tuš in tiste, ki so sodelovali v nagradni igri, če je to res.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
V eni diskoteki, kjer sem delal, je bilo žrebanje za skuter, izbrana je bila naključna obiskovalka za žrebanje in je iz bobna potegnila svoj listek. Lahko si predstavljate kak so bili ljudje jezni, marsikdo pa prepričan, da je bilo vse skupaj zrežirano...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če bi hotel Tuš imeti čiste račune, bi postavil gor poimenske karte sodelujočih v igri in naredil zunanjo poimensko komisijo, ki bi po transparentnih kriterijih podelila nagrade.

Če pa noče, je pa itak isto sranje, ali je to res ali pa se mu podtika - če je Tušu vseeno za njegov ugled, zakaj bi se mi morali ukvarjati s tem, ali se mu morebiti dela krivica? Saj mu je vseeno za to! Torej je tudi zame dovolj vedeti le to, da okoli te nagradne igre nekaj zaudarja. Čistijo naj pa sami (če se jim zdi potrebno
smirk-1.gif
).

Edit - Kolikor jaz razumem, gre za nagrado za najboljši blog. Moje mnenje je napisano v skladu s tem. Če gre za kaj drugega, potem naj me prosim kdo popravi.
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
zdej če je res imela najboljši blog je prav da je dobila nagrado. če je tisti tip dal nagrado njej samo zato ekr naj bi bila par je pa to bedno.

P.S. težko je rečt kaj je res in kaj ne, če prvič slišiš za to zadevo
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Tudi če je imela najboljši blog bi se vsak spodobni organizator nagradne igre izognil podelitvi nagrade punci zaposlenega. Sicer pa je to Tuš in takšnih ekscesov smo že vajeni - kdo pa jih še jemlje resno?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
razumem kaj mislš s tem, ampak zakaj bi izključili nekoga ki ima najboljši blog, samo zato ker je slučajno punca/tip od nekoga iz uprave. spodobi se da se privošču nekomu dobro, če je bolši od tebe. ampak to je slovenija...
rolleyes-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kako pa veš, da je res boljši?
17758-icon_confused.gif


A mogoče veš, kdo je bil v komisiji? Kako je komisija izbirala?

Hja, ne. Ker se nekak nikomur ni dalo s tem ukvarjat.

Prav.

Če je njim vseeno za javno mnenje, je pa meni tudi.

Ker je bil sistem neskončno "transparenten", je moja trditev, da so mučkali, povsem enako legitimna kot njihova, da niso.
Za to so pa sami krivi.

Mislim, da ima narod prav, ko jih vleče po zobeh. Upam, da se bodo iz tega kaj naučili.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ocenjevanje najboljšega bloga je subjektivna zadeva, za katero poskbi komisija. Ravno zaradi tega elementa so ponavadi izključeni zaposleni, družinski člani zaposlenih ...
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Mene pa zanima, kako kokakola pa tisti ki na zamaških talajo nagrade lahko omejijo datumsko nagradno igro? Kdo jih kontrolira, da niso ravno v zadnjih dneh v obtoku steklenice z dobitnimi zamaški? Ali lahko časovno omejijo tako nagradno igro, potem je lahko veliko dobitkov nepodeljenih... Mal mi smrdi.

Pa še ena fora - srečna linija. Sem parkrat gledal, pa je bila igra seštevanja števil ki so prikazana v kvadratu. Če si jih seštel (samo tista očitno vidna), si dobil večjo vsoto kot je bil potem rezultat, kaj šele če bi števila razčlenjeval na cifre in prištel še to. Če si seštel samo cifre, je bil rezultat precej prenizek.... V glavnem imam doma printscreen, pa bi lahko dal gor, ampak si žal nisem zapomnil rezultata. Meni se zdi očiten nateg, ne vem po kateri matematični ali fiktivni logiki bi prišel do tistega rezultata.... Potem pa še pravijo "učite se iz napak prejšnjih klicateljev", wtf ti to pomaga če pa sešteješ vsa števila pa dobiš povsem drug rezultat kot pravi!?
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Hja, mi smo imeli za novo leto transparentno kuglo, v kateri so bila imena sodelavcev. Kuglo je držal direktor, žrabala pa tajnica. Tajnica je dvakrat zaporedoma izžrebala sebe.
grin1.gif