GEN-I

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Kako pristopiš preko aplikacije, ker ja imam več odjemnih mest.

normalno znotraj "Moj GEN-i". Imeti pa moraš "polni dostop", kar boš imel, če se registriraš in povežeš merilno mesto s tistim emailom, ki ga imaš zapisanega na pogodbi.
Desno zgoraj klikneš na svoje ime, levo na strani dalje klikneš "Akcije". Nato za vsako merilno mesto posebej aktiviraš. Fertik
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Ja, najverjetneje je šel h geniju marca, pa je mislil, da bo zmeraj takšen "gorenjski" račun ;)
Sledi ŠOK z novo položnico :evil:
Na kozlanje mi gre...kaki bedaki ste tuki...sej ne morem vrjet.Da se ne da z vami pogovarjat normalno.Da vam jeb.. vse po spisku.Pa puste že enkrat pr miru moje aparate.Če nimate pametnega komentarja na temo.Se raj z butasto bučo,orng kresnite v zid.Da boste za vedno pozabli na znamko Miele.V glavnem,tok nižjo položnico imam.Pa si mislite kaj si hočte.Niste vredni,da vas pes poščije...Prokleta faušija slovenska da je prokleta!!Sorry :gorjaca::gorjaca::gorjaca:
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Tukaj je treba razčistiti neke pojme. Iz 57€ na 34€ že nisi znišal samo s prehodom na GEN-I. Ali si ful zmanjšal porabo kWh, ali pa si gledal račune zadnjih treh mesecev, ko ni bilo treba plačevati priključne moči in ko je bila cena energije 15% nižja. Poglej v Moj GEN-I, kakšen račun si dobil ta mesec za junij, pa da vidimo dejstva.
Pa lahko poveš še tvojo porabo kWh pri starem dobavitelju in porabo kWh na julijskem računu (za mesec junij).
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
normalno znotraj "Moj GEN-i". Imeti pa moraš "polni dostop", kar boš imel, če se registriraš in povežeš merilno mesto s tistim emailom, ki ga imaš zapisanega na pogodbi.
Desno zgoraj klikneš na svoje ime, levo na strani dalje klikneš "Akcije". Nato za vsako merilno mesto posebej aktiviraš. Fertik

No in jaz tega nimam :) Samo pretekle in obstoječe akcije :D
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Isto zgoraj desno klikni svoje ime, izberi "Moji podatki", levo pa klikni na "Dostop in Vloge". Če imaš navedeno, da imal pooblaščeni dostop, ne bo delalo. Če pa imaš "Polni dostop", bi pa moral brez problema pristopiti k akciji.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Na kozlanje mi gre...kaki bedaki ste tuki...sej ne morem vrjet.Da se ne da z vami pogovarjat normalno.Da vam jeb.. vse po spisku.Pa puste že enkrat pr miru moje aparate.Če nimate pametnega komentarja na temo.Se raj z butasto bučo,orng kresnite v zid.Da boste za vedno pozabli na znamko Miele.V glavnem,tok nižjo položnico imam.Pa si mislite kaj si hočte.Niste vredni,da vas pes poščije...Prokleta faušija slovenska da je prokleta!!Sorry :gorjaca::gorjaca::gorjaca:
Smo te pa razjezil.
Smo želeli samo dokaze na kak način si položnico znižal za skoraj polovico (23 evrov pri znesku 55 evrov) torej 55>32€.
Večina nas ve, da je uspeh če jo znizas petino, ampak skoraj polovica se nam zdi pa neverjetno. Sploh pa pri tako majhni položnici, kjer je znesek same energije majhen delež v celotnem znesku stroška elektrike.
Kot rečeno, najbrž še boš moral Janši zahvaliti za 23€ nižje položnice. Ampak to je trajalo samo tri mesece. Sedaj te spet čaka okoli 50 evrov
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Smo te pa razjezil.
Smo želeli samo dokaze na kak način si položnico znižal za skoraj polovico (23 evrov pri znesku 55 evrov) torej 55>32€.
Večina nas ve, da je uspeh če jo znizas petino, ampak skoraj polovica se nam zdi pa neverjetno. Sploh pa pri tako majhni položnici, kjer je znesek same energije majhen delež v celotnem znesku stroška elektrike.
Kot rečeno, najbrž še boš moral Janši zahvaliti za 23€ nižje položnice. Ampak to je trajalo samo tri mesece. Sedaj te spet čaka okoli 50 evrov
Zdej sem dobil po končani akciji 34 eur.Ko je bila akcija sem imel 24,25 eur.Tak da mam 10 eur več štroma.Isto klima laufa,in vsi aparati.Ne gledam na poceni tok.Ko vklopim vklopim...to je to.
 

fonza12

Pripravnik
1. sep 2014
129
23
18
spufana država
Trenutno je še vedno bolje preklopit na akcijo toplotne črpalke:

Pri tej akciji nimaš pribitka za stroške računa, kot je pri akciji:

Razlike je za 1,21€ ali celo za 2,43€/položnico!
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Isto zgoraj desno klikni svoje ime, izberi "Moji podatki", levo pa klikni na "Dostop in Vloge". Če imaš navedeno, da imal pooblaščeni dostop, ne bo delalo. Če pa imaš "Polni dostop", bi pa moral brez problema pristopiti k akciji.

Ne štekam, kak pooblaščen dostop, če sem lastnik in plačnik merilnih mest lol :D
In ja imaš prav, piše pooblaščen dostop...
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ne štekam, kak pooblaščen dostop, če sem lastnik in plačnik merilnih mest lol :D
In ja imaš prav, piše pooblaščen dostop...

Čisto enostavno, v Moj geni se prijavi s tistim emailom, katerega imaš napisanega na pogodbi in potem vanj poveži merilno mesto. In boš imel "polni dostop". Potem pa boš lahko urejal karkoli boš želel ter pristopal k akcijam, ko boš želel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
gledam obstojec racun (brez DDV)
VT: 0,05099
MT: 0,02889

njihova akcijska cena iz linka:
VT: 0,05999
MT: 0,03499

a sem jest kaksno akcijo narobe zastopu?

gledam zdej junijski racun (pojma nimam kater paket):
VT: 0,06490
MT: 0,03599

in ce grem preracunavat naso porabo (vsakega cca 130-140 kWh).. mi je mesečni akcijski prihranek hmm 1€?
a sem spet kej falil?

je kakšen petrol tko opazno ugodnejsi (elektrika, plin, 2x avto)?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
normalno znotraj "Moj GEN-i". Imeti pa moraš "polni dostop", kar boš imel, če se registriraš in povežeš merilno mesto s tistim emailom, ki ga imaš zapisanega na pogodbi.
Desno zgoraj klikneš na svoje ime, levo na strani dalje klikneš "Akcije". Nato za vsako merilno mesto posebej aktiviraš. Fertik

HVALA ZA POMOČ, sem uredil.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
gledam zdej junijski racun (pojma nimam kater paket):
VT: 0,06490
MT: 0,03599

in ce grem preracunavat naso porabo (vsakega cca 130-140 kWh).. mi je mesečni akcijski prihranek hmm 1€?
a sem spet kej falil?

je kakšen petrol tko opazno ugodnejsi (elektrika, plin, 2x avto)?
Mogoče bi prilezel do prihranka nekih 3 ali 4 evrov. Ne vem redne cene na Petrolu za nove uporabnike.
Jaz imam skoraj 2 in dober cent nižjo ceno.
S pravi povprečna cent in pol x 270kwh= 4 evre.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
10 EUR popusta in 3 mesece akcijskih cen za vsakega novega naročnika:
Akcija traja od 24. 9. do 8. 10. 2020.
Koda: 14372452