GEN-I

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.371
113
S koncem meseca mi poteče akcija. Zdaj grem na toplotne črpalke zaenkrat:

VT 0,06149 (0,07502 z DDV)
MT 0,03399 (0,04147 z DDV)

Je kje drugje kaj ceneje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Sem gledal te GEN-i cene pa mi ne gredo v račun:
Pridružite se akciji »Toplotne črpalke 2020« in si zagotovite še posebej ugodne akcijske cene električne energije vse do konca decembra 2020:
Torej imaš akcijo samo 2 meseca? Kakšna bo cena po koncu akcije?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
Po koncu je vedno redni cenik ali pa nova akcija.

Sicer je pa sedaj Petrol malo bolj radodaren za pol leta.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.371
113
Blage... Okoli božiča so ponavadi dal kako akcijo ven.

Je pa trenutno elektromaribor (ne vem točno, kako se poimenujejo) dal malo ceneje. Nisem jih pa dobro razumela al je vezava ali ne. Razlika vseeno ni takšna da bi se mi mudelo. Bom počakala na novo leto
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
@CLIO

Prav na Petrol sem šel/ostal.
Sem gledal ta Gen-I pa imajo neke pavšale pri obračunih, nejasen cenik, pa bahanje kolk ljudi so nasrali, ... Ne hvala.
 
  • Wow
Reactions: MieleFan

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
950
113
Včasih so bili tudi vsako sezono pridni za kombinacijo plina in elektrike, pa kaj konkretnega že dolgo nihče ni imel... :zavijazocmi:
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Ker mi je ravno potekla pogodba, kdaj ima geni obicajno kaksne zimsko-bozicne akcije, ce sploh?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To smo že debatirali: pri genijih je treba sledit akcije in ne čakat na potek trenutne. Itak formalno ni vezave in greš na novo takoj ko je (čeprav so včasih manj ugodne - je pač treba malo kalkulirat). Zadnje čase so ful slabi z akcijami za stare odjemalce.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
@CLIO

Prav na Petrol sem šel/ostal.
Sem gledal ta Gen-I pa imajo neke pavšale pri obračunih, nejasen cenik, pa bahanje kolk ljudi so nasrali, ... Ne hvala.
Mam od Aprila Geni.Ne grem več od njih.Od kar sem pri njih...imam položnico fuuul nižjo.In enako vse uporabljam, kot sem prej pr prejšnjem dobavitelju električne energije.Zelo zadovoljen z njimi :zmaga::zmaga::zmaga:
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Kot bi kupil novega mercedesa in ga tankal s kurilcem. :bonk:
Kr orng se kresni po buči...in vsi ostali...

In da bog da...da vam ta moment...požge vse aparate doma od prvega do zadnjega.Sam zato vam privoščim,ker se norca delate...
In če vam bo crknu...boste vedl...zakaj vam ga je nesl...
Tema od štroma...vi pa Miele omenjate...Bolani ste vsi po vprek...u tri...p...ma.ene ...
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Kr orng se kresni po buči...in vsi ostali...

In da bog da...da vam ta moment...požge vse aparate doma od prvega do zadnjega.Sam zato vam privoščim,ker se norca delate...
In če vam bo crknu...boste vedl...zakaj vam ga je nesl...
Tema od štroma...vi pa Miele omenjate...Bolani ste vsi po vprek...u tri...p...ma.ene ...

Miele Lower ti že veš, ko Milkota preplačuješ krepko....... a uporabljaš vsaj zeleno energijo, ker sicer se Milkotu drastično skrajša življenska doba .....
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Podpora pri gen-jih pa je res slaba. Sem moral menjatati lastnika in placnika prikljucka. Traja ze 2 meseca in 6x sem poslal soglasje - na vsakem je bilo nekaj narobe, ceprav sem po njihovem navodilu poslal vse podatke na njihov mail in so vlogo dehansko izponjevali oni. Res nimam dobre besede za njih
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Js nisem imel z menjavo lastnika in plačnika nobenega problema, ko sem kupil stanovanje. Verjetno odvisno od primera do primera.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Podpora pri gen-jih pa je res slaba. Sem moral menjatati lastnika in placnika prikljucka. Traja ze 2 meseca in 6x sem poslal soglasje - na vsakem je bilo nekaj narobe, ceprav sem po njihovem navodilu poslal vse podatke na njihov mail in so vlogo dehansko izponjevali oni. Res nimam dobre besede za njih
To usr...o menjavo izvaja SODO. Zamerim jim, da te zvarnejo brez oblazložitve. Tudi po ponovnem izpolnjevanju se to ponavlja. Nihče ti nikoli ne pove kje si storil napako. Nato sledi klicarjenje najprej na npr. Geni, Petrol, ... oni ne vedo o tem nič. Šele nato kličeš na SODO, kjer sprva tudi nič ne vedo. Končno le izveš, da si si sam kriv, ker nisi pravilno izpolnil zahtevka (pa so vpisani vsi podatki in na pravilen način, ki so že praktično od vsega začetka njim znani) in končno si rečeš: ne bom prestopal.