GEN-I

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Splošno znana dejstva pri GENi:
- najnižja akcijska cena
- najnižja redna cena
- možnost menjave akcije kadarkoli
- ni obveščanja o poteku akcije

Čisto preprosto: ko sklenem akcijo za recimo eno leto, si dam čez 11 mesecev opomnik na telefon - IŠČI NOVO GENI AKCIJO! ;)
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Splošno znana dejstva pri GENi:
- najnižja akcijska cena
- najnižja redna cena
- možnost menjave akcije kadarkoli
- ni obveščanja o poteku akcije

Čisto preprosto: ko sklenem akcijo za recimo eno leto, si dam čez 11 mesecev opomnik na telefon - IŠČI NOVO GENI AKCIJO! ;)
Sem zamenju ponudnika.In sem šel na GENI.Sam čakam še,da mi sporočijo,od kdaj sem na GENI.Pa da vidimo kako bodo od njih prletele položnice :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.340
9.076
113
jaz sem sredi aprila, s 1.5. sem na gen-i, tako mejl.
Drugače pa od njih boš dobo položnice in lepo plačeval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
MieleFan pa pazi, da se ne zafrkneš kot mi - če imaš vklopljeno opcijo prejemanja e-računov, se le-ti kreirajo na njihovem portalu za uporabnike in se ti ne pošlje od začetka nobeno obvestilo ali mail, da imaš račun. Moraš se registrirat gor in si vklopit opcijo, da te obveščajo o novem računu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Ali si pa lepo zrihtaš e-račun v spletno banko - to je itak edini pravi e-račun, vse ostalo so čisto navadni računi, le da so poslani po elektronski namesto po navadni pošti oz da čakajo na portalu namesto v kaslcu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Sem opazil nov portal nedolgo nazaj. Me zanima, če se bo dalo akcije menjat preko portala, glede na to, da obstaja sekcija Akcije, ali bo to samo pregled.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
287
132
43
Res? Meni je dosti slabše kot star portal. Na starem si takoj videl po mesecih koliko si porabil NT in VT. Na novem vidiš samo absolutno stanje števca pa neke grafe, na katerih pa ni točnih cifer porabe. NA prvo žogo tudi nisem našel kje vidiš na kateri akciji si (oz. si bil) in do kdaj ti velja, kot je to lepo bilo vidno na starem portalu. Uglavnem dosti dosti slabše kar se mene tiče. Sploh ne vem zakaj je bilo tako nujno iti v prenovo...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.340
113
Res? Meni je dosti slabše kot star portal. Na starem si takoj videl po mesecih koliko si porabil NT in VT. Na novem vidiš samo absolutno stanje števca pa neke grafe, na katerih pa ni točnih cifer porabe. NA prvo žogo tudi nisem našel kje vidiš na kateri akciji si (oz. si bil) in do kdaj ti velja, kot je to lepo bilo vidno na starem portalu. Uglavnem dosti dosti slabše kar se mene tiče. Sploh ne vem zakaj je bilo tako nujno iti v prenovo...

če pdf snameš (najbrž tudi excel) tam pri grafu, potem ti izpiše cifre...
za akcije moraš iti pa na profil (ikona s človečkom zgoraj desno) in potem "akcije". Vidiš kdaj si si sklenil trenutno akcijo. Klikneš gor --> več --> pa te preusmeri na aktualne akcije

Saj najbrž je vse tam, kar je bilo prej, samo premetali so. Kot to naredijo štacune na vsake toliko, da se ja moraš sprehoditi po vsem, preden najdeš. Če ne je pol ignoriraš...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Edino, česar ne najdem, je kdaj se iztečejo akcije (seznam z datumom prisopa je, ni pa datuma poteka).
Porabio pa lahko sedaj dobim v veliko lepše oblokovanem excelu (prej je bil čisto razsutje) ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja greš na akcije in si pogledaš koliko časa je veljala, primerjaš z datumom pristopa in ugotoviš kot jaz da se mi 1.6. izteče akcija, nove pa ni. :(