GEN-I

matej_

Guru
25. okt 2007
2.023
567
113
upam, da bojo dali neki akcijo za celo leto ven, ker mi 10.5 (če se prav spomnem) poteče njihova akcija 10let elektrike.

ma kdo kako info?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.292
3.401
113
Saj je aktualna akcija veljavna do 31.12.2020.

Druga akcija pa je za toplotno črpalko ki pa ni tako ugodna kot aktualna.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.023
567
113
Saj je aktualna akcija veljavna do 31.12.2020.

Druga akcija pa je za toplotno črpalko ki pa ni tako ugodna kot aktualna.

ta akcija "pomladna akcija ostani doma" je samo za nove uporabnike in samo za 3 mesece.
toplotne (še) nimam, ampak ne vem a je pogoj ali ne.

druge akcije jaz ne vidim.

tk da po maju bom verjetno kr na rednem ceniku. oz. pač tistih -15% kolko so se odločli, da dajo dol.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.023
567
113
vse prebrano, pravim da je akcija samo za nove kupce.
jaz sem že pri geni nekaj let, tak da za nas ko jim že plačujemo nekaj časa, nas bojo obrali, ker ta akcija ne velja za nas.

kaj pa če se z 10.5 odjavim pa prijavi žena na aistem naslovu? kot novi kupec? kolko bi bilo tu dodatnih stroškov? kdo ve, če je to sploh možno?

lp
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.030
75
48
ta akcija "pomladna akcija ostani doma" je samo za nove uporabnike in samo za 3 mesece.
toplotne (še) nimam, ampak ne vem a je pogoj ali ne.

druge akcije jaz ne vidim.

tk da po maju bom verjetno kr na rednem ceniku. oz. pač tistih -15% kolko so se odločli, da dajo dol.
Aha...pol pridem jst v poštev da zamenjam ponudnika, in pridem na GENI :zmaga:
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Najmanj kaj je možno na slovenskem trgu, razen posebnih mojstrov ko pri Petrolu porabijo za 2000€ in več v 6 mesecih.

Elektrika pa je ista kot prej saj ne vlečejo posebej kablov zate.

Spoštovani,

v naslednjih treh mesecih ste vsi odjemalci električne energije oproščeni plačevanja prispevkov, ki jih k ceni elektrike doda država. Ker pa imamo dobavitelji vpliv na sama ceno električne energije, smo pri Petrolu svojim odjemalcem zagotavljali nižje cene že v preteklosti in enako bomo za vas poskrbeli tudi v prihodnje. Obstoječi odjemalci Petrola lahko tako z vsakim evrom, ki ga namenite za plačevanje računov za elektriko, pa tudi za točenje goriva in druge nakupe, zbirate Zlate točke. Te lahko vedno unovčite za nižji račun elektrike, enostavno prek spleta – v uporabniškem portalu ali aplikaciji Moj Petrol. Stranke lahko tu izberete popust, ki vam najbolj odgovarja – pa naj gre za 10, 20 ali celo 30 odstotni popust na redno ceno elektrike. Nove odjemalce pozdravimo z začetnim 15 odstotnim popustom na redno ceno elektrike, podarimo pa vam še 15 € dobrodošlice.

Vsi člani Petrol kluba pa boste do 31. maja za vsak evro nakupa in vsak evro na vaši položnici nagrajeni dvakrat - namesto ene boste prejel kar dve Zlati točki.

Z dvojnimi Zlatimi točkami vas bomo nagradili ko:
  • Na Petrolu natočite gorivo
  • Na našem prodajnem mestu kupite prehrambne izdelke, od kruha ali mleka do piškotov in več
  • Nakupujete v spletni trgovini Petrol eShop, pa naj gre za nakup hrane, avtomateriala ali tehničnih izdelkov
  • Plačate položnico Petrol Elektrike ali Petrol Zemeljskega plina
  • Pri nas kupite plinsko jeklenko za svoje gospodinjstvo
  • Pri nas kupite pelete, brikete, oglje, drva in druge izdelke lesne biomase
Zbrane Zlate točke lahko izkoristite za ugodnejše cene električne energije ali ugodnejše cene zemeljskega plina ter številne ugodnosti in popuste.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Dobil sem PDF račun, viden je v "moj GEN-I". Imam tarifo "10 let Poceni elektrike" in res tega dodatka za mesečno nadomestilo ni. Očitno je res samo pri tistih akcijah, pri katerih je to navedeno in pri rednem ceniku. Lahko kdo z rednim cenikom to potrdi?
Hvala.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.023
567
113
mam to tarifo, zdle enkrat mi poteče, akcije pa ni nove.
kdo ve, kdaj bo kaka nova akcija za stare naročnike?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.485
9.188
113
Sem na istem...
Kaj je potem najbolj ugodno, če nimaš s Petrolom nič pik?
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Sem imel Gen-i elektriko kar nekaj časa. Poceni so samo v primeru, da imajo kako akcijo, ki pa velikokrat ne pride v poštev za obstoječe naročnike. Še celo tolk daleč grejo, da te niti ne obvestijo(kot nekateri), da ti poteče trenutna akcija in te avtomatsko vržejo na redni cenik, ki pa ni ravno ugoden. Tako da sem se odločil menjat dobavitelja EE, sedaj, ko imam pa še plin doma, sem pa tudi s plinom šel drugam. Lahko da bo spet kakšna akcija, ampak mene ne vidijo več.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.292
3.401
113
Glede na to da ima geni najnižji redni cenik, ki je nižji kot pri EE akcijski te ne razumem kaj hočeš povedat.

Pa pri geni ni treba čakati da se tvoja akcija konča ampak jo lahko tudi zmes zamenjaš.

Se pa strinjam s tabo da je treba najmanj Alter spremljat ko kakšna akcija pride.
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
EE sem mislil električno energijo(sem narobe napisal). Da lahko vmes zamenjaš nisem niti vedel, sem mislil da si za določeno akcijo vezan dokler akcija traja. Ko nam je akcija potekla, ni bilo takrat nobene nove za obstoječe naročnike, dali so nas pa na kr orng visoko ceno, pa nič povedal. Sem šele na računu videl. Je pa to že kar nekaj let nazaj. Sem pač sedaj drugje, podpiram podjetje v katerem delam. Tako se pač s strankam ne dela.
 
Nazadnje urejeno: