Garminu se je sesul sistem?

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Doma sem si zraven cot opral v pralnem stroju tudi Garmina Edge 800.
Ko ga najdem, ga dam takoj posušit pa pol probat čez par minut, če še dela ... prižge se in vse dela normalno. Ga izklopim pa ga porinem v riž, da spije ven vlago.
Čez dan ga vzamem ven, pa pogledam situacijo ... Ni več nič tako, kot bi moglo biti.
Moglibi biti meniji z računalnikom, navigacijo, itd ...

V bistvu pa pride ven vse prej kot to. Pojavljajo se mi neke čudne strani ... Kot ene vrste test ali kaj pa vem.
Slike sem naložil sem gor.

Tu notri mi kaže zdaj kar neke čudne informacije - čas, temperaturo, ipd, pol naslednji korak je da kje tapneš po ekranu, se izpišejo neke cifre in pokaže krogec, pol pokaže neke slike, in čez čas še neki meni s frekvenco, kjer si lahko nastavljaš kakovost piska. ipd

Mogoče kdo ve v čem je problem, pa kaj je narobe??
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
zakaj si firbcal in ga takoj prizgal
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je skriti meni, vsi to imamo, do njega prideš sicer, če držiš prst levo zgoraj par s v meniju signala satelitov v območju koordinate.

Zapri ta meni in te vrne v navigacijo, če te
evil.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Če pa sem pritisnil vse, kar se da ... tak na ekranu kot na tipkah, ko pridem do konca vseh teh "nastavitev" v meniju, me vrže nazaj na začetek, in spet vse isto.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.764
67
48
Če se je opral, je čisto možno, da je zaradi vlage, ki je prišla v nostranjost, v stiku... postavi ga na radiator za nekaj dni, da se posuši oz. da morebitna vlaga izhlapi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
predvsem ce se da cimprej odklopi baterijo...radiator....reset...in moli