Garmin XT in SE P1i

jenej

Pripravnik
18. jul 2007
60
0
6
40
Sem instaliral XT ja na P1i ampak se mi pri prvem zagonu programa pojavi tezava. Aplication closed, reason code KERN-EXEC, reason number 3.

Tukaj naprej pa mi na zalost ni nic jasno ....
Najlepsa hvala za pomoc ...

Jenej
 

jenej

Pripravnik
18. jul 2007
60
0
6
40
Ja verzija je prava :
GarminMobileXTforSymbianUIQ3.0_41020

Navodila sem prebral, v bistvu si za vsako stvar vzamem cas, tako da po nepotrebnem ne smetim ... Vendar ko stvar pac ne gre, so zato tukaj forumi, ....

Se kaksne ideje ...

Lp
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
Citat:
Uporabnik jenej pravi:
Sem instaliral XT ja na P1i ampak se mi pri prvem zagonu programa pojavi tezava. Aplication closed, reason code KERN-EXEC, reason number 3.

Tukaj naprej pa mi na zalost ni nic jasno ....
Najlepsa hvala za pomoc ...

Jenej

Povej, kako si inštaliral Garmina...če si šel copy/paste mape na kartico je kle problem. Moraš inštalirat z računalnika z uporabo install...če pa si šel tako, potem pa poskusi vse še enkrat od začetka. Pred tem pa še enkrat sformaterej kartico.
 

jenej

Pripravnik
18. jul 2007
60
0
6
40
Aha, ok, no hvala to si mi dosti pomagal, ker sem copy/paste pa iz kartice instaliral. Samo pa imam v bistvu drug problem. Ker uporabljam win server2003 ne morem instalirat pcsuite, sedaj pa me zanima, ce potrebujem sploh pc suite za delovanje garmina, al gre na roko vse naret.

Mi je uspelo in stvar deluje. Najlepsa hvala za pomoc !

Lp,
Jenej
 
Nazadnje urejeno:

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
zmaga.gif
 

impala

Zelenc'
10. jan 2008
17
0
1
Lep pozdrav,

a lahko prosim nekdo, ki mu je upelo naložit GM xt na P1i napiše navodila. Malo me jezi, ker za nokio najdem čisto vse!!!
Sem prebral vse na forumu
shocked-1.gif
( pa ne gre. GPS ne prepozna, mape ne najde itd... Lepo prosim za pomoč ljubitelje SE.

Hvala
 

impala

Zelenc'
10. jan 2008
17
0
1
Hvala za pomoč
cheer.gif

Sem pravkar končal. Edino natančnost še moram popravit z , in . če bom kje našel seveda, ker sedaj ne vem več kje je kaj
bonk.gif


To če mi lahko prosim pomagaš
 

kasac

Zelenc'
17. nov 2007
23
0
1
Greš na main meni- control panel- device- number formats- in potem zamenjaš decimalke in tisočinke.
 

ssavski

Pripravnik
27. jul 2007
105
0
16
Za vse tiste ki imate težave z UIQ3 napravami, predvsem z SE P1i !!
Težava je v slovenščini. Če ste spremljali kaj se dogaja z lokacijo, ki jo dobite od GPS BT naprave, ste
lahko opazili, da za decimalno piko ni podatkov. Torej zamenjajte SLO v ENG (jezik naprave) in stvar
deluje brez težav. Sam sem si pomagal tako, da sem rešil zadevo tudi v slovenščini in sicer pri
številkah sem nastavil decimalno piko na ".", ločilo za tisočice pa na ",". In stvar brez težav deluje.
Za SE P1i, /Nadzorna plošča/Naprava/Oblike zapisa št./
- decimalno ločilo .
- ločilo tisočic ,
Za menjavo kompletnega jezika v SE P1i pa naslednje : Nadzorna plošča/Drugo/Izberi jezik
Slovenščina oz Angleščina
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Seveda je možno, obstaja, a mi smo forum, ki pomaga uporabnikom in ne distribucijska služba Piratov s Karibov.

Ali kupi legalno verzijo in karte ali pa se znajdi kot se je večina. Kako pa zopet ni tema za tu.