Garmin.si in AdriaTopo

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Na garmin.si sem si hotel "dolsneti" AdriaTopo in me v namestitvenem postopku vpraša po številki CD-ROMa. Naj bi ga dobil zraven Nuvi-ja? Ker ga namreč nisem. Kupil sem ga pa pri uradnem prodajalcu
frown-1.gif


Kaj mi je storiti?
cry12bpy.gif


Glede na to, da imam le mesec starega Nuvija in je gor že najnovejša verzija softwear-a .. se mi sploh splača dajat gor še AdriaTopo?

POI točk se mi ne splača, če so samo radarji gor. Kje dobim pa gostišča pa hotele in podobno? Rabim mal pomoči, glede na to, da sem še čisto svež Nuvist
priden.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
aha, isti pasulj, kot na garmin.si. Če je karta zaklenjena j ezaklenjena in spet sem pri istem problemu - pridobitev 25-mestne kode s pomočjo številke na CD-Romu.
10.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
grin1.gif


Padem pa že v prvem koraku, ko piše, da predpostavimo, da smo dobili DVD zraven ..
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Torej NISI kupil adriaTOPO pri uradnem podajalcu??? Verjetno si tam kupil Nuvija
Ali morda mešaš adriaTPO z adriROUTE?
Kot je že cifra posredno povedal, pašniki velikokrat pripomorejo pri težavah te sorte.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Nuvija sem kupil pri uradnem, AT in AR sem pa hotel sneti z neta. Ampak pri namestitvi AT vpraša po številki CD ROMa, ki naj bi prišel z NUVIjem. Ga samo jaz nisem dobil, al ga na splošno ni nihče?

 
I

Izbrisan uporabnik #488

1. Prebrati navodila priložena k napravi in dobro pogledati kaj je narisano na škatli
2. Prebrati navodila na forumu, kjer je odgovorjeno na vsa pomembna vprašanja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Okoli 100 EUR pride, ko sem kupil AdriaTopo leto nazaj.
Tako da prvo kupi karto, zraven pa dobiš navodila kako do kode.