GARMIN: Karte ni več !!!

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Imam velik problem!
Hotel sem naložiti novo verzijo Adria Route 2.0,kar mi je tudi uspelo,,,AMPAK ne vem ,kako mi je uspelo da sedaj nimam več gor na napravi karte CITY NVIGATOR EUROPE V9...
Zmešalo se mi je skoraj...Kje sedaj naj dobim to presneto V9?
Cdja nimam,ker je bila na Garminu 360 že prednaložena....
Kaj naj naredim?
redface-1.gif


hvalahvalahvala
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Povozil si eno karto z drugo, žal.


Običajno se najprej AR naloži na PC, v Map source, kjer je že City Navigator, zraven pa še vse ostalo kar rabiš (npr. SCG, Topo ....) in tam potem izbereš kaj in koliko boš spravil (odklenjeno seveda) v fajl, ki ga nato preneseš na napravo.


Če si imel legalno opremo pokliči slovenskega distributerja, ni
evil.gif
, da ne bi pomagal.
186207-tako.jpg
 

Priponke

  • 186207-tako.jpg
    186207-tako.jpg
    49,6 KB · Ogledi: 364

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Saj res!!
Na garmin napravi je prednaložena CNEUxxx. Kupim AR na CD-ju, jo namestim na PC v Mapesource. Kako sedaj AR (ali njene dele) prenesem na napravo, da tam ne povozim obstoječe karte?
Obstoječo karto na napravi je sicer možno preimenovati po sistemu več img-jev na napravi (seveda pred prenosom novega img-ja), samo potem jih moram pred uporabo vsakokrat na nek način "preklapljati", kar verjetno na "cesti" ni možno !!!

LP, Jodlar
 
Nazadnje urejeno:

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Sem poklical...So prijazno povedali ,naj pošljem Garmina (z papirji) k njim in naložijo brezplačno,,,,
cheer.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
S tem, da imaš ti stroške ... pošiljanja ...

@Jodlar: Ti kar prenesi oz. prej preveri, da ima mapa, ki je prednaložena ime gmapprom.img.
Tista, ki jo prenašaš iz mapsourca bo imela ime gmapsupp.img.

Če so datoteke poimenovane pravilno, ne rabiš nič preklapljati. Ti Garmin spozna vse.