Garmin Express vse v enem programu

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Pripravljajo se na nove posodobitve in novosti, ki jih ne bo malo v tem letu
write.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Popravijo eno napako in izdajo novo verzijo v kateri je 10 novih napak.
Potem odpravijo teh 10 izdajo novo verzijo in not je zopet 5 novih napak ......... in tako pridemo do toliko novih verzij ( v enem tednu 2 ali celo 3 nove verzije ).
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
hmm
Vedno nove verzije popravki starih. Zdaj že na kolko dni. Dva.

Vprašanje. A je kaj narobe če recimo pet verzij preskočiš in instaliras samo zadnjo? Kaj prenese prvo izpuščene in nato še zadnjovetzijo?
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Bi kdo vedel, zakaj mi niti Garmin express nit Webupdater ne prepoznata Nuvi 3590, medtem ko mi ga Total Commader prepozna?
Menjal sem že dva kabla, pa je enako
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Bom preveril oz ti bom poslal xlm, ko pridem do prijateljevega 3590. Sva obupala, pa je odšel
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ja, ne moreš verjet kako eno napako popravijo in nato naredijo 10 novih
smile-1.gif


Očitno imajo moto " važno da se dela, ni važen rezultat "
evil.gif


Zadnje čase izgleda kot, da sploh ne preverijo kaj so naredili ampak samo dajo na server in čakajo kdaj se bodo uporabniki oglasili in povedali kaj ne deluje in nato samo ta del popravijo in zopet čakajo na naslednji odziv uporabnikov.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Garmin povečuje hitrost, to je dvakrat na dan...
Pohitite, preden ga zamudite: v3.0.7.0 je na voljo
s2085.gif
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
In prvič težava pri posodabljanju. Program javi , da je med nameščanjem prišlo do napake in da se bo program zapru. Pri ponovnem zagonu javi , da je najnovejša različica že nameščena!!???
Ponovni zagon računalnika je postregel z kar nekaj okni z vprašanjem, če določenemu programu dovolim zagon. Sledil je uninstal Expresa! Nadležnih oken z vprašanji ni več...
Bo treba počakat, da pri Garminu nehajo ustvarjat......
 

Podobne teme