Garmin Express vse v enem programu

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Garmin Express Vam omogoči, da preko tega programa naredite backup, posodobite karte, programsko opremo naprave.

Več si lahko prečitate na njihovi strani, kjer si lahko prenesete tudi program Garmin Express


Če vam angleščina ne leži si lahko v desnem zgornjem kotu nastavite na Slovenski Jezik.

Tukaj je pa nekaj slik, kako izgleda sam program, ko je inštaliran na Pc:

 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Sem instaliral, zgleda v redu. Sem priklopil Nuvi 765 T, in mi je naslo naslednje posodobitve. GPS Chipset Type M (2.9), GPS Chipset Type M Hot Fix Data (2.6). Zanima me, kako je z temi dvema posodobitvama. Sem imel pred leti problem ravno z tem, ko mi je zablokiralo Nuvija in sem ga moral poslati na servis. A je sedaj s tem vse ok? Se zahvaljujem za odgovor.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Hvala, Popotnik. Izgleda zelo uporabno.
aplauz.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni je sicer po zagonu vrgel nek error, a je delalo.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Sem inštaliral, hvala@popotnik
Zdej me pa zanima: 1.pri dodatni opremi mi ne pokaže nič,
2.karto imam CNE 2013.10, ne pokaže nobene posodobitve( al zato ker je hribovska varianta in na kartici),
3.pri priročnikih mi napiše, da je prišlo do napake pri pridobivanju priročnikov.
Kakšen nasvet, ker je karta verjetno že kakšna novejša.
Jože
 
I

Izbrisan uporabnik #488

2. update je za naprave, ki so registrirane in imajo kupljen Lifetime upgrade ali pa so stare do 90 dni po prvem fiksu

Pa menda nisi kje mislil, da je ta program dedek Mraz.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Dva dni so že težave z Garmin serverjem in počasi odpravljajo napako, nekaj linkov za FW že deluje večina še ne, prav tako ne deluje stran mygarmin in še kaj se najde.
Nisem nič pisal o tem, ker ni nihče nič rekel
wink-1.gif


Bom javil tukaj, ko bodo Garmin strani zopet delovale.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na voljo nova verzija GarminExpress 2.0.1.

Prenesete si lahko iz njihove uradne strani ali na linku v prvem postu.
Če pa že imate inštalirano verzijo 2.0 pa lahko nadgradite kar preko samega programa na verzijo 2.0.1.
 

Podobne teme