Garmin Express vse v enem programu

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Nima smisla se obremenjevati s to stvarjo, saj bo kmalu nova različica in bo zopet isto sranje. Če imaš možnost ne bi škodilo jih samo seznanit o tej zadevi. Oni pa naj naredijo po svoje.
L.p.
 

cebarks

Zelenc'
13. dec 2010
27
0
1
Že nekaj časa, mogoče 10 dni, se dogaja,da ko odprem Garmin Express se izpiše: "Povezava s storitvijo za posodabljanje je bila prekinjena. Počakajte, da jo Express vspostavi znova." Programa nisem uporabljal, prejšnje zemljevide pa sem posodabljal z njim in je delovalo brez problema tako prenos, kot potem zemljevidi oz. nuvi.
Se to dogaja še komu in ali kdo ve v čem je fora?
1810502-GarminExpress.png
 

Priponke

  • 1810502-GarminExpress.png
    1810502-GarminExpress.png
    88,6 KB · Ogledi: 334

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sam sem imel pri zadnji verziji probleme, da je nisem mogel odinštalirat.
Če ti ne bo šlo pojdi pod nastavitve GE in nastavi, da se ne sme zagnat s Pc in potem zapri ikono v opravilni vrstici ob uri.
Ponovno zaženi Pc in bi ti moralo odstranit, drugače pa uporabiš iobit uninstaller
wink-1.gif


p.s.
Je pa res, da sem spreminjal datoteke v samem setupu in po nalaganju še v sami mapi od GE, morda je bilo to krivo, da nisem mogel izbrisat.
 

cebarks

Zelenc'
13. dec 2010
27
0
1
Odstranil in ponovno naložil GE in zadeva deluje
cheer.gif
. Hvala, Popotnik!
Tudi meni ni uspelo odstranit program v prvem poizkusu, v drugo pa je šlo.
 

cebarks

Zelenc'
13. dec 2010
27
0
1
Ko sem včeraj odstranil in ponovno naložil Garmin Express je zadeva delovala normalno, danes pa, ko ga odprem, ponovno izpiše, kot se je dogajalo pred tem: "Povezava s storitvijo za posodabljanje je bila prekinjena. Počakajte, da jo Express vspostavi znova."
Kdo bi razumel, kaj to čarajo!
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Garmin Express bi bil kar ok, če bi naložil CNE tudi na računalnik, ga pa žal samo na Garmina.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Kje si pa našel to možnost pri Garmin expressu?

Tisto je stari dobri Garmin map updater.
Ampak zdaj me je nekaj zaje baval-najprej je rabil 10GB prostora, potem mi je na 90% prekinil, sedaj ko pa hočem znova prenesti pa teži, da je treba vnesti neko številko(očitno Garmin hoče, da ga nehamo uporabljati).
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Verzija pa je 2.1.13 torej je očitno v novi verziji zadeva popravljena
cheer.gif


Bom jutri stestiral.

Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri map updater, ko prideš do okna kjer ti napiše, če želiš kupit dodatne zemljevide ali izhod imaš pod tem možnost vnesi ključ
Klikneš na to in potem narediš sledeče:

Greš na my garmin pod karte in klikneš na podrobnosti
Sedaj boš tam zagledal ključ ( 6 mestni ali nekaj takega ) in ga kopiraj in v map updater prilepi ta ključ in bo delal
smile-1.gif
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Če se zgodi, da pri prenosu pride do napake, potem ti mygarmin za prenos napiše napako (rumen trikotnik z klicajem in tekst z vsebino, da je med nameščanjem prišlo do napake), kodo za neuspešno preneseno karto pa skrije k kodi za zadnjo uspešno preneseno mapo. Sem porabil kar nekaj časa, da sem našel kodo.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Garmin Express

garmin-express.png


Na voljo verzija 2.2.16.0

GarminExpressInstaller.exe (za Windows - 11,7 MB)

P.S.:
Nova različica ima neposredno možnost, da datoteke z zemljevidi namesti v računalnik za
uporabo z drugimi Garminovimi programi kot so npr. MapInstall, MapSource in BaseCamp.

Edit:
V dopoldanskem času je bila na voljo različica 2.2.15.0. Očitno je bilo nekaj hudo narobe, ker so jo odstranili.
V popoldanskem času je dana na voljo nova različica 2.2.16.0. Tako, da @TKJJ ima prav. Hvala na obvestilu...


1812091-Screenshot.jpg
 

Priponke

  • 1812091-Screenshot.jpg
    1812091-Screenshot.jpg
    16,6 KB · Ogledi: 328
Nazadnje urejeno:

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Sem namestil novo različico 2.2.15.0, pa mi je namestilo 2.2.16. Očitno je bilo nekaj narobe z 2.2.15.0 da je ze nova zunaj.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
P.S.:
Nova različica ima neposredno možnost, da datoteke z zemljevidi namesti v računalnik za
uporabo z drugimi Garminovimi programi kot so npr. MapInstall, MapSource in BaseCamp.

Sedaj ko je Popotnik povedal kako dobiti ključ izdelka je Mapupdater spet odličen.

Ta Garmin express še vedno nima možnosti pusti namestitvene datoteke na računalniku, da lahko CNE nameščaš še na kakšnem drugem računalniku.
 

Podobne teme