GARMIN DRIVESMART 50

staher

Pripravnik
21. jul 2009
42
0
6
PROSIM POMOČ.

Garmin DriveSmart 50

Posodabljal sem in je prišlo to težav, sem v sosednjo režo usb nekaj drugega vtaknil in se je nekaj zgodilo.
Programa garmin express ni bilo več na zaslonu in sedaj računalnik ne vidi več garmina.
Vem, da včasih se je to dalo popravit, kako je to danes ne vem.

A se tu da kaj naredit?

staher
hvala

NaMi

Zelenc'
31. jan 2012
7
0
1
Na osnovi tvojega zapisa je zelo težko dat kakšen nasvet. Kaj si vtaknil kam???
Moj "smart" ima režo za kartico in USB priklop. Drugih priklopov "rež" nima.
Najbrž si fizično poškodoval elektroniko....
Kaj več bodo pa na servisu povedal ali pa kdo, ki ve kako se reči streže...

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
6.736
161
63
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz ro razumem tako, da ko je posodabljal garmina je med tem procesom istočasno vtaknil v nek drug USB port na računalniku neko drugo USB napravo, kar je povzročilo napako in posledico, ki jo je opisal. Sicer sem ti dal en nasvet že pred dvema dnevoma na mail (kjer si mi postavil identično vprašanje, še preden si postavil vprašanje tukaj) a nisi reagiral..Ugibati dalje pa nima smisla po mojem, če je komunikacija na tako šibkem nivoju.

• Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
33.580
2.683
113
Probaj prvo z hardresetom (boš izgubil sicer vse podatke gor).......držiš gumb za prižgat in istočasno prst v desen zgornji (ali pa spodnji?) kot ekrana....držiš tako cca 20sec....

staher

Pripravnik
21. jul 2009
42
0
6
Pozdravljeni.
Najprej hvala vsem za poptrpežljivost. Pomankanje časa je težava, da nisem vse pregledal, sorry.
Omenjenega garmina sem dal posodobit na računalnik, se je začel prenos, ampak je napisal še 4 ure do konca, med tem, pa sem delal še druge stvari.
Vtaknil v drugo usb režo na računalniku BT vmesnuik in povzročil usb spor, in tako je vse skupaj počakalo.
Garmin se ne prižge več vse črno, ko pa priklopim na comp se prižge garmin in romena strela.
Janch hvala ti za odgovor na e mail sem komaj zdaj pogledal.

JakeTheSnake

Pripravnik
16. okt 2016
94
18
8
Če ti prikaže rumeno strelo, potem ga moraš dati v MTP nastavitve, da ti ga potem prikaže na PCju. Kako nastaviš MTP je že veliko napisanega.

staher

Pripravnik
21. jul 2009
42
0
6
Pred dvema dnevoma čista tema na ekranu, po dveh dneh se je na čudež postavila sama, ne vem kaj ji je blo.