garmin drivesmart 60lm

murki

Zelenc'
27. jan 2012
13
0
1
LP

Ker so nove garmin naprave seveda pametnjakoviči zaklenili, in naredili protect se seveda ne da na enostaven način naložit map ker piše da so zaklenjene.

Seveda lahko posodobiš garmin z garmin xppress samo kaj če je to brez veze ker potem garmin ne deluje dobro in nič ne najde kot bi moralo..

Vem da obstaja univerzal patcher za odklenit zadewo in ostale programe reči samo ne vem kako se naj lotim, vem da rabim sd kartico samo nevem kje dobim patcher..

mi lahko kdo prosim pomaga na zs ali pa tukaj..

prilagam podatke o navigaciji.
garmin device info:

<PartNumber>006-B2268-00</PartNumber>
<SoftwareVersion>590</SoftwareVersion>
<Description>Garmin DriveSmart 60</Description>
</Model>
<Id>3930554163</Id>


prosim za pomoč hvala
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Če ima naprava doživljensko posodabljanje, je brez veze iskati programe za odklepanje naprav, zemljevidov, ker z napačnim odklepanjem lahko napravo spremeniš v neuporaben kos.
Lepo si na PC naloži zadnjo verzijo GarminExpress-a, priklopi napravo, jo registriraj in posodobi vse kar ti ponudi. Če naprava že prej ni bila "hekana", bi morala po posodobitvi čisto normalno delovati. V kolikor bi bile težave se izvede tovarniški resset, se ponovno nastavi kar ob zagonu zahteva procedura in naprava bi potem ko najde satelite morala delovati pravilno. V kolikor ne, potem tudi hekan SW in odklenjene karte ne bodo pomagale.
 

murki

Zelenc'
27. jan 2012
13
0
1
ok zakaj pa je potem 1723143 odgovorof na tujih forumih kako se odklepa zakaj ne bi folk samo preko expressa posodobil?
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Zakaj pa potem na tem forumu sprašuješ, če že itak vse veš iz tujih forumov? Tu si dobil legalen odgovor, vse ostalo je nelegalno početje in početje na lastno pest in z lastnim rizikom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Das pametnjakovič :)

Če si že vse prebral po dolgem in počez.....zakaj ti potem ni jasno da takih ki so hotli vse TAKOOOJ ZDEJ HOČEM VSE NA PLADNJU nikoli nismo maral v gps temah ;) Nihče od nas "ki znamo" ni nikoli nič dobil na tak način /pristop ki bi se ga, šel rad ti... ;)

A hint: uporabi 8/16Gb USB/SD sformatiran na fat32.....napravi gor garmin mapo....poči not fajl garmindevice.xml iz svojega nuvija in se z tem prijavi v garmin express...

Ta bo prepoznal to kot tvoj garim....naložil gor vse kar rabiš....ti pa potem lepo zamenjaš te fajle po opičji C/P metodi...star fajl pobrišeš in nadomestiš z novim itd... In bo safe varjanta če se že tako bojiš čisto uradne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Torej unlock mape ne moreš več dati na nove Garmine. 60LM.
Imam enega 2595 (?) na SD kartici mi lepo laufajo unlock karte.
Vse kaže da grem v nakup novega Garmina - 60LM. Je s tako svobodo konec?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Katere svobode? Oziroma drugače - kdo in v katerih primerih dejansko potrebuje “vse” možne karte na svoje Garminu, ozr. kaj je takega kar ne moreš s telefonom in free kartami rešiti.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Torej unlock mape ne moreš več dati na nove Garmine. 60LM.
Imam enega 2595 (?) na SD kartici mi lepo laufajo unlock karte.
Vse kaže da grem v nakup novega Garmina - 60LM. Je s tako svobodo konec?
Vse se da če se hoče....starejše si odklepal tako da, si "zlomil" zaščito v karti.....novejše pa povoziš tako da povoziš FW z prirejenim FW za tvoj model...

Nisem pa, še rabil tega ker mam/sem mel v obdelavi samo starejše garmine... 760....1250....2350...2405....1450....oregon450 :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Skoraj vsako leto grem izven evrope. Rabim GARMIN karto, ne neko no name.
Pot planiram na MAPSOURCE in želim na isti karti, kot na garminu. Že doživel sranje zaradi razlike kart.
NO name 2x? OK lahko, ampak karta ni GARMIN. Mi je bolj všeč pri načrtovanju.
 

Podobne teme