Game of Thrones (HBO)

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ja ampak je res (primerjava je čisto na mestu). mislim saj v eni uri boš zvedel kaj in kako. in menda jih je tukaj kar nekaj bralo knjigo in že vedo kaj in kako. ne vem meni se to res ne zdi neko kvarjenje zabave.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ja ampak je res (primerjava je čisto na mestu). mislim saj v eni uri boš zvedel kaj in kako. in menda jih je tukaj kar nekaj bralo knjigo in že vedo kaj in kako. ne vem meni se to res ne zdi neko kvarjenje zabave.

Nima veze ali se ve ali pa pač ne, ali se bo zvedlo čez eno uro čez 5 minut ali pa čez pol leta, spoilerje se piše z belo ter prej spredaj označi, da gre za spoiler. Brez izjem. Bo šlo?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
lej da ti še drugače povem glede spoilerjev. Tole nadaljevanko gledamo že tretje leto zapored. Ker imajo tak način predvajanja, da moraš čakati celo leto na novo sezono imamo posledično nekateri gušt, užitek, imenuj kakor hočeš, da pogledamo nadaljevanko brez predhodnih namigov, ki ti samo pokvarijo ta gušt. Ne gre se za to, da itak izvemo a je res al ne v eni uri. Stvar je v užitku, ki ga ti uničiš.

zdej grem pa gledat, je že dol
cheer.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
eni čisto preveč resno jemljete vse skupaj...
človek še vprašati ne more ničesar ne da bi ga pri tem napadli z vsem arzenalom...
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Uredu del. Bolj ali manj samo uvod v nadaljevanje. Malo spremembe glede na knjigo ampak nič hudega.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.266
113
glede navezanosti na knjigo..sem bral en prispevek, kaj so morali spremeniti za naniznako, vsebinsko skoraj nič, so pa scene urinili tako da ima gledalec še vedno rdečo nit z vsemi karakterjemi, ker vknjigi včasi pol knjige nekoga ne omeni in se potem vrača nazaj. V serijah tega ne moreš naredit, ker se izgubi rdeča nit. itd. V glavnem, adaptacija na screen ni tako enostavna kot se zdi na prvi pogled. Se mi zdi (po prebranem), da jim za zdaj to dobro uspeva.
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Sem prebral 3 in pol knjige že lani. Potem sem zaradi pomanjkanja časa nekoliko pozabil na knjigo (pol sem prebral v bolnici, doma pa malo popustil) in mi je slaba polovica četrte ostala. Sem pa probal spet pred kratkim in je kar težko, ker pozabič točno o čem se je šlo, saj je pisana kot omenja sajkek zgoraj, da se včasi kako ime ne omenja pol knjige. Potem je težko se spomniti vsakega detjala kaj je točno ta karakter počel pred pol knjige... Mislim, da bom moral it celo knjigo od začetka ali pa vsaj posamezna poglavja preletet,, da se bom spomnil kaj je bilo... Je pa zanimivo, da se iz serij vsega spomnim in vem zgodbo za naprej, vendar ne točno kdaj se kaj se kaj zgodi, ker malo izgubiš orientacijo...
wink-1.gif




lp
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Nima, ker se četrta in veči del pete dogajata istočasno.

Je pa tole bila ena najbolj krutih prvoaprilskih včeraj http://hbowatch.com/peter-dinklage-april-season-four/

Za tiste, ki nas je pri trenutnem tempu strah, da bo Martinu sploh uspelo dokončati serijo , je bila tale del še najbolj pod pasom:

Citat:
“Warwick was actually my pick back in 2009 when we first began looking at potential cast members. It finally hit me last week while taking an indefinite break from writing The Winds of Winter to catch up on some of my favorite movies. I think it was his epic role in Willow that finally convinced me. Such wit. Such… tenderness.”
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ja ampak sedanja 3. sezona je 3. knjiga? potem mora za četrto sezono prebrati 4. in 5. knjigo?

ja no vidiš tisti članek, jaz sem eno slikico videl pa sem vprašal, če res skenslajo igralca... potem so pa vsi skočili v luft.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
Evo, pogledal prvi del in kr ne morem verjeti, kako lahko hitro mine dobrih 40min
smile-1.gif