Game of Thrones (HBO)

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
meni je blo zelo ql
cheer.gif


bomo gledali...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kateri lik se vam zdi da so najbolje zadeli?

Se mi zdi da malo Aryo, Jona Snowa pa una dva blond zmajska brata in sestro...Škrat ni tako pohabljen kot v knjigi, v bistvu je normalen pritlikavec...ZID je kul, uni ONI pa tako-tako....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej škrat rata pohabljen bolj kasneje....grd je vseen.
Zadel so men se zdi večino vse zaenkrat...
Zid je res kul, oni se mi pa tud zdijo čist uredu. Sicer pa mislim da je razlika med tistimi ki so ONI malo manju časa kot uni ki so ONI dalj časa :D
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Sansa mi deluje premalo princeskasta, Cersei pa zaenkrat še ne deluje dovolj zlobno. Ostali so vredu.
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Jaz sem prebrala do zdaj prve tri knjige (pač tiste, ki so prevedene v slo. in jih imajo v naši knjižnici
smile-1.gif
) in sem po prvem delu navdušena. Verjetno je za nekoga, ki knjig ni prebral, v prvem delu čisto preveč podatkov, imen, oseb, krajev...... in človek lahko postane malo zmeden. Meni je pa super. Tudi pokrajina in splošno vzdušje mi je nekako tako, kot sem si predstavljala, ko sem brala knjigo. Sama zgodba zelo lepo sledi poteku knjige in komaj čakam nadaljevanj.

Za primerjavo - ena od mojih najljubših knjig je tudi The pillars of the earth (Stebri zemlje). In ko sem videla, da so naredili nadaljevanko, sem bila navdušena. (No, saj zdaj si lahko nadaljevanko ogledate tudi na Slo2). In navdušenje je trajalo le približno polovico prvega dela..... Saj sem gledala do konca (pač večni optimist) - ampak nadaljevanka mi je bila katastrofa. Igralska zasedba me ni prepričala, scenografija mi je bila porazna - predvsem pa so v scenarij vnesli kopico popolnoma nepotrebnih sprememb, ki so bile same sebi namen in niso imele s knjigo nobene veze. Popolno razočaranje v primerjavi s knjigo.

Tako da - Game of thrones je
zmaga.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Kaj 3. del knjige je tudi preveden? Zakon, sploh nisem vedla..

Še za serijo nebi, če nebi amis mel problemov en dan, in HBO ni bil zaklenjen
smile-1.gif


Prvi vtis je zmaga!
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Prevod četrtega dela izide nekje v sredini maja, v kratkem pa bodo izdane tudi žepnice prvih treh knjig.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Kaj so morale kurbe volka fentat v PM, enga klošarja bi namesto volka pa bi blo
jezen.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Prevod četrtega dela izide nekje v sredini maja, v kratkem pa bodo izdane tudi žepnice prvih treh knjig.

Ja kolk bodo pa debele
bonk.gif