Fukcionalna vadba aka. Crossfit

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ma kak event, k ti res ustreza bi morda ratalo prehitet katero žensko
smile-1.gif


Js sm prehitu Lucas Parkerjev čas na "Row 2", ki ga je imel na gamesih 2013.

On je imel čas 1 ura 38 minut in 48,7 sekunde.
Meni je ratalo it 1 ura 37 minut in 14,5 sekunde.
Žensk na cf gamesih pa mi je ratalo prehitet 13
smile-1.gif


Sam ni pa šanse, da bi še enkrat šel veslat ta pol maraton
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Ja to je bolj tko ja...pač dolgi bedni kardio.

Sem prepričan, da je na svetu zelo veliko ljudi, ki so premagali richu na onem triple 3 eventu al kak je že blo, ko je med laufanjem moral hodit
wink-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ja, tam ga je laufanje z=balo, ampak še vedno, če ti ne grejo DU si pogorel in tudi če je hodil ga ne prehitiš
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
No pa je znanih prvih 15 tekmovalk, tekmovalcev in ekip, ki potujejo v Carson julija na CF Gamese.

Iz Pacifiške regije so se uvrstili:
-Ženske: Kara Webb, Tia-Clair Toomey, Alethea Boon, Justine Beath in Madeline Sturt. Beath in Sturt bosta novinki na gamesih.

-Moški: Rob Forte, James Newbury, Khan Porter, Zeke Grove in Mitchell Sinnamon. Newbury, Grove in Sinnamon so novinci.

-Ekipe: Zaks Pack East Tamaki, Schwartzs CrossFit Melbourne, CrossFit Athletic, CrossFit Torian in CrossFit Loaded.

Iz South regije so se uvrstili:
-Ženske: Camille Leblanc-Bazinet, Whitney Cappellucci, Alexis Johnson, Tannil Reed, Candice Wagner. Ta mesta od 2-4 so se odločila v zadnjem eventu in bilo je izjemno napeto! Tudi rezultate so kar dolgo "skrivali" in jih pustili čakati.

-Moški: Roy Gamboa, Travis Williams, Logan Collins, Sean Sweeney, Joseph Guesnier. Tudi tukaj je odločalo par točk in uvrstitve v zadnjem eventu, kjer bi se stvari hitro lahko obrnile v drugo smer.

-Ekipe: #TeamDensity, Rockwell CrossFit, CrossFit Omnia, Pillar CrossFit in Blackcountry Black.

Iz California regije pa:
-Ženske: Lauren Fisher, Rebecca Voigt (9-ič zapored, če se ne motim), Alessandra Pichelli, Chyna Cho (tudi na račun zadnjega eventa in zmage v tem eventu) ter Jamie Hagiya (tudi njej je zadnji event kar pomagal, ko je bila druga).

-Moški: Josh Bridges, Rasmus Wisbech Andersen, Marcus Filly, Christian Lucero in Garret Fisher.

-Ekipe: Diablo CrossFit Anejo, CrossFit 808, Invictus, Team CDR in CrossFit Davis.

Kar nekaj znanih imen pa je ostalo brez vozovnice za gamese, npr: Dan Bailey, Brooke Ence, Molly Volmer, Kristan Clever, Colleen Fotsch, Julian Alcaraz, Nuno Costa, Kenneth Leverich, Sammy Wood, Mandi Janowitz, Michelle Kinney, Elijah Muhammad, Adrian Conway, Jordan Cook.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Opa, fišerjeve je spet med singli, lani je bil v ekipi ne?

huhh...bailey je out pa brooke?! to še večje presenečenje kot josh lani...

Kdaj pa pride benko na vrsto?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Lani je bila ekipno zato ker ni prišla noter med posameznicami.
Zato sem tudi da je Invictus lani čim bolj slabši, ker so si okrepili ekipo z atleti, ki so tekmovali med posamezniki in potem šli v ekipo, ker niso prišli noter med top 5.

Niti ne,..ta regija je najbolj konkurenčna oz. je veliko dobrih tekmovalcev...

Benko je zadnji teden, kot vedno.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Sedaj sem si nekaj takega po parih letih razpakiral...

1579887792182.png



Ene 5 minut sem matral, da bi se potegnu gor, potem sem vidu na YT, da se samo spuščaš za začetek..... Samo, da me je sedaj 4 dni vse bolelo si pa nisem predstavljal.

Res, da imam 0 moči v zgornjem delu telesa, samo to je pa mal too much - 4 dnevni musklfiber.....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Ne boš verjel sem si :D Da sem se samo spuščal dol....

Samo kaj naj naredim s muskelfibrom.... 4 dni nisem mogel roke stegnit.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
musklifiber bo sam minil....ker pa so te vaje očitno pretežke prični s čim lažjim....da se ti ne zagravža takoj vse skupaj.
Celotno težo telesa dvigat če praviš da si zgoraj švoh je preveč.....začni npr. sklece delat,....ali če imaš možost vaje s TRX trakovi , kjer lahko "reguliraš" obrementitev.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Hja, absolutno si začel pri preveliki težavnosti. Se mi zdi, da če bi želel kaj konkretnega početi na drogu, da boš potreboval vsaj leto ali dve... Pa ne samo vaje, tudi prehrana in dodatki bodo verjetno potrebni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Najprej shujsaj, ker ce se ne mores enega pullupa si enostavno predebel. Potem pa zacni s sklecami, da okrepis ramenski obroc, postopoma se dviguj in rocke si kupi. Pravzaprav se vpisi v fitness pa osebni trener, ce nimas ornk volje ali dobrega prijatelja.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Okey.... je minil musklfibr.

Se bom za začetek samo spuščal dol.... pa bomo vidli potem za naprej.

Debel nisem, samo švoh.... 190/84 (3-4kg do sixpacka). Roke sem pa skos imel kot baba :p

Na kolesu me je pa vse bolelo lansko leto, od rok do hrbta. Da sem reku, da moram kaj naredit.


Bom tega poslušal, zgleda da ve kaj govori....

 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Sem na 2. fazi....:p

Se mi zdi, da sem ene 2-3kg dobil.... škoda, da se nisem premeru, preden sem začel. Čeprav glede, da nisem čist nič imel je razumljivo, da bi tolk hitro dobil nekaj.

Samo zdaj sem nekaj zbolel.... do maja se bom že potegnu gor :)