forum Asfalt: Splošno

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
Živjo,

že dalj časa opažam, da se v avtomobilizmu splošno - oziroma asfalt-splošno - ne dogaja nič zanimivega. Povsod so enake teme, kako je nekoga kdo izsilil, kako ljudje vozijo... uglavnem, zelo podobne zgobe na sto in en način - prebereš eno, prebereš vse. Nerečem, da nekatere niso zanimive, ampak je pa že vse preveč zasičeno.

Jaz sem bolj mislil, da je ta tema namenjena bolj temu, da se pač sprašuje kaj kdo misli o katerem avtu, novi avtomobili, katere gume izbrati... stvari ki se tičejo avtomobilizma kot takšnega, ne pa neke obrobne, ubistvu nepomembne reči, kar se tiča avtomobolizma. Moj predlog bi bil, da moderatorji malo reda tam naredijo, da se vse skupaj piše v eno temo, oziroma se naredi nekaj tem na različno tematko... ne pa vse povprek, nič zanimivega več ne piše tam... Ni pa potrebno narediti novega foruma, že tako je preveč nepreglono, ko ima že skoraj vsak svoj podforum..

Lp
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Ja, pa če se voziš po makadamu, pa nekdo prihrumi po levem pasu, ne morš potemtakem odpret teme, k' ni blo na asfaltu?
crazy1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Bolj zanimivo je, da so trenutno v Čveku med prvimi desetimi temami kar štiri, ki spadajo v Avtomobilizem-Splošno. Tam pa mrtvilo. Se mi zdi, da moderatorji nekako ne opravljajo svojega posla.
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tudi moderatorji so samo ljudje in niso vedno on-line. Je pa vedno nekakšno ločilo med tem, kaj kam paše. Še sam sem si šel ogledati in ne vidim nič posebnega, razen, če so od tvojega posta do sedaj že pramaknili.


Kateri so tisti po tvojem mnenju?

Vseeno pa hvala za predlog, se bomo še bolj trudili.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No, eden je bil o kvaliteti bencina. Je že premaknjen. potem pa še trije, pa za enega ne vem več, dva pa sta še tam, samo sta "nekje vmes" -> o prometnih info na radiu in o tv spotu za renolt.